| Autor |
Zpráva |
|
medvidek5
Registrován: 9.5.13, 10:28 Příspěvky: 11
|
 Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Dobry den mam takovy problem nekdy startuji i dva tydny bez problemu an ekdy startuji a chytne az treba na po ctvrte a pri jizde po dobu 3 km chcipa pak nejspis po zahrati je vsok a jedu bez sebemensich chybicek . Jak tak pozoruji vetsinou to blbne kdyz je vlhko k ranu nebo jak prsi Mohli byste mi poradit cim by to mohlo byt? Jinak svicky kabely palec rozdelovace Vse mam nove. Dekuji za rady
|
| 9.5.13, 10:40 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Nemáš popraskaný obal cívky zapalovacího modulu? Tam když pronikne vlhkost, tak to blbne.
|
| 9.5.13, 11:08 |
|
 |
|
medvidek5
Registrován: 9.5.13, 10:28 Příspěvky: 11
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
No prave ze nemam vypada jak nova jinak v zime muze byt -15 a v pohode startuje ikdyz snezi prave spis v lete jak se otepli to blbne divne
|
| 9.5.13, 13:40 |
|
 |
|
MartinK72
Registrován: 28.12.11, 16:07 Příspěvky: 530
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Prasklina nemusí být skoro vidět, už jsem se s takovou cívkou setkal. Pokud máš pocit že to souvisí s vlhkostí, je to nejčastěji něco v elektroinstalaci v motorovém prostoru, nebo právě v zapalování.
|
| 10.5.13, 19:46 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
snimač teploty motoru pre rj alebo vyber a pozhi hallov snimač či nahodou nieje v nom dierka alebo niečo taketo
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 10.5.13, 20:07 |
|
 |
|
medvidek5
Registrován: 9.5.13, 10:28 Příspěvky: 11
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
děkuji za rady podívám se ale dnes mi auto nechtělo nastartovat opět 10 minut startuji a nic se neděje nakonec když už to chci vzdát auto naskočí a jede jakoby se nic nedělo akorat v puli cesty asi po 12 km vynecha parkrat . nechápu ! jinak když jsem dal auto na diagnostiku a dal jsem motor nepiše mi nic akorat jak dam immobilizer tak mi napise chybu ze muze byt spatny kontatk na snimaci civce imobilizeru nebo vadna civka imobilizeru je to mozne ? kdyz mi treba auto normalne dva tydny startuje ? kdyz chybu vymazu opet se objevi !
|
| 10.5.13, 23:12 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
To že chybu vymažeš,ešte neznamená,že je odstránená.Takže už vieš,kde máš hľadať.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 11.5.13, 08:35 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych 
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 11.5.13, 10:15 |
|
 |
|
Billy Bob Bean
Registrován: 23.10.09, 17:11 Příspěvky: 233 Bydliště: Olomouc - Brno
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Janni: Jenomže Medvídek má imobilizer v jednotce a ten neodděláš.
_________________ Felicia 1.3 LXi, 50kW, rv. 95
Výroba hlikových celosvařených motokufrů BEGR
|
| 11.5.13, 10:22 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
JannyMi píše: potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych  imobilizer poprepájáš  dej schéma to jsem nikdy neviděl 
|
| 11.5.13, 13:04 |
|
 |
|
medvidek5
Registrován: 9.5.13, 10:28 Příspěvky: 11
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
No ikdyby to slo prepojit mimo immo tak bych to nezvladl nejspis koupim civku za 800 a mam klid jen jestli je chyba fakt v tomhle mam teda verit diagnostice? Nechce se mi 800 vyhazovat zbytecne:D
|
| 11.5.13, 14:09 |
|
 |
|
JannyMi
Registrován: 11.3.12, 08:34 Příspěvky: 1140 Bydliště: Michalovce
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
slovacek.milos píše: JannyMi píše: potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych  imobilizer poprepájáš  dej schéma to jsem nikdy neviděl  to som len napisal čo vraj zrobil predchadzajuci majitel  ja som pri vymene palubnej dosky už len povyberal rele a tu elelktraren okolo ..... ale musel to nejako urobit lebo vravel že pri vybiti baterie trebalo na novo nakodovat imobilizer
_________________ PEUGEOT PARTNER 1.9D DW8
|
| 11.5.13, 15:54 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
Tak to je blbovina,tie dorábané imobilizery sa nikdy nenakodovavali.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 11.5.13, 16:54 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
[quote="JannyMi"] to som len napisal čo vraj zrobil nezrobil protože to nejde výmaz immo stojí cca 3 až 4OOO tisíce a to nikdo nedá, a pájka to je jak s párátkem na buldozer 
|
| 11.5.13, 17:30 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|