Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 16:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Karburátor Š130 
Autor Zpráva

Příspěvky: 16
Příspěvek Karburátor Š130
Zdravim,
podarilo se mi ziskat karburator 32 SEDR s oznacenim na viku 443 751 295 100 PS. V katalogu jsem nasel, ze by to mel byt karburator do Š130, takze jsem si po precteni par clanku rekl, ze by stalo za to ho trochu renovovat a uvest do provozu, je totiz v hroznem stavu (lezel na desti na jednom vrakaci).

Jenze po podrobnejsim prozkoumani zjistuji, ze se v nem uz nekdo nemalo stoural (hlavy snad vsech sroubu jsou docela zniceny). Tak si tak rikam, jestli tam ten nekdo nemohl dat taky jen viko ze Š130 a zbytek nechal nevimzceho... Da se jeste podle neceho poznat nez ho rozdelam, ze je opravdu ze Š130 a ne z nejaky 105ky apod?
Kdyz jsem ho srovnaval s podobnym karburatorem, tak tenhle mel navic zespodu dve zakoncene diry (mezi otvorama pro uchyceni).

Diky za odpoved.


28.7.07, 20:50
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
difuzory 22 - 24 a ekonostat viditelný

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


28.7.07, 21:54
Profil

Příspěvky: 16
Příspěvek 
Jo diky, difuzory jsou opravdu 22-24. Ty cisla byly tak zaneseny az jsem myslel ze tam snad nejsou.


28.7.07, 22:30
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
tak by chtěl vyčistit 8)

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


29.7.07, 07:16
Profil
Dezertér
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12399
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
Jj difuzory 22 24 a 2951 je SEDR 130. Zbytek jako trysky a vzdušníky už nevim.

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


29.7.07, 12:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 16
Příspěvek 
Tak jsem ho dneska rozebral, bylo docela prekvapeni kdyz z nej zacalo tyct nejaky bilohnedy bahno. Byl docela vazny problem s odsroubovanim obou klapek, nakonec to docela efektne vyresil takovej ten tlustej sroubovak s vymenitelnyma koncema kterej se da naklonit do pravyho uhlu.

Chtel bych se jeste zeptat jak ho nejlepe vycistit - vyprat? V clancich tady na strankach jsem cetl o vode, toluenu (da se vubec jeste koupit?), tech. benzinu/lihu, jenze jak lezel venku, tak jsou v nem usazeniny vseho druhu a neverim tomu ze by tohle pomohlo. Taky bych chtel nektery jeho casti vylestit, ale kde mam sehnat lestici brusku jako nasadu na vrtacku? Kdyz jsem to chtel v jednom zelezarstvi tak na me koukali jak kdybych spadl na hlavu.


29.7.07, 13:15
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 528
Bydliště: Trenčín , Slovakia
Příspěvek 
j3xo píše:
Tak jsem ho dneska rozebral, bylo docela prekvapeni kdyz z nej zacalo tyct nejaky bilohnedy bahno. Byl docela vazny problem s odsroubovanim obou klapek, nakonec to docela efektne vyresil takovej ten tlustej sroubovak s vymenitelnyma koncema ......


odporucam ultrazvukovu pracku, doniest to k niekomu kto ju ma....ta precisti aj malicke kanaliky

_________________
Škoda Rapid 146 - 93 HP , 140 Nm
Škoda 130 Maxi - 105 HP, 140 Nm
Škoda Rapid Turbo - 122 HP, 231 Nm


29.7.07, 16:16
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
Gemini píše:
j3xo píše:
Tak jsem ho dneska rozebral, bylo docela prekvapeni kdyz z nej zacalo tyct nejaky bilohnedy bahno. Byl docela vazny problem s odsroubovanim obou klapek, nakonec to docela efektne vyresil takovej ten tlustej sroubovak s vymenitelnyma koncema ......


odporucam ultrazvukovu pracku, doniest to k niekomu kto ju ma....ta precisti aj malicke kanaliky



třebas kde dělaj motorový pily, to většinou maj

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


29.7.07, 16:52
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
první stupeň - tryska 115, vzdušník 200
druhý stupeň - tryska 135, vzdušník 160
sytič - tryska 145 :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


30.7.07, 10:26
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
j3xo píše:
Tak jsem ho dneska rozebral, bylo docela prekvapeni kdyz z nej zacalo tyct nejaky bilohnedy bahno. Byl docela vazny problem s odsroubovanim obou klapek, nakonec to docela efektne vyresil takovej ten tlustej sroubovak s vymenitelnyma koncema kterej se da naklonit do pravyho uhlu.

Chtel bych se jeste zeptat jak ho nejlepe vycistit - vyprat? V clancich tady na strankach jsem cetl o vode, toluenu (da se vubec jeste koupit?), tech. benzinu/lihu, jenze jak lezel venku, tak jsou v nem usazeniny vseho druhu a neverim tomu ze by tohle pomohlo. Taky bych chtel nektery jeho casti vylestit, ale kde mam sehnat lestici brusku jako nasadu na vrtacku? Kdyz jsem to chtel v jednom zelezarstvi tak na me koukali jak kdybych spadl na hlavu.


ja som pouzil benzinalkohol, rozborku som sice robil tyzden, dalsi tyzden ma potom bolela hlava, ale aspon som mal par dni fasa naladu a za pomoci zubnej kefky sa mi to podarilo aj vcelku solidne vycistit. ale zasa je pravda, ze ten moj nebol zaneseny nicim, co tam byt nemalo, iba beznym prevadzkovym svinstvom.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


1.8.07, 09:56
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 16
Příspěvek 
zatim na to nebylo moc casu (chodim do prace), ale porad na nem delam.
chtel jsem koupit nove trysky, vzdusniky a emulzni trubice, coz povazuju za zaklad toho co chci vymenit, jenze zrovna na 130tku to nemohu sehnat. slo by tyhle veci ziskat pres nejaky internetovy obchod?


2.8.07, 20:35
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
trysky neměň je to zbytečný ty stačí vzít tlakovým vzduchem :wink: a sou jak nový

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


2.8.07, 20:37
Profil ICQ

Příspěvky: 16
Příspěvek 
Sadra17 píše:
trysky neměň je to zbytečný ty stačí vzít tlakovým vzduchem :wink: a sou jak nový

jenze ty co tam jsou/byly maji na sobe oxidaci, usazeniny vseho druhu a taky je nekdo kdo uz ten karburator kdysi rozdelaval pekne pojebal sroubovakem :?


2.8.07, 20:44
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 403
Bydliště: Nováky SR
Příspěvek karburator
zdravim mam karburator zevraj zo 130tky ale podla cisla som to nikde nenasiel mozte mi pomoct je to 32 sedr 3234


5.8.07, 06:59
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
A jaký to má číslo na víku :?:

může to být klidně z 1203ky, warťase 353, Tatry 613....

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


5.8.07, 07:23
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz