Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 16:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Co to jenom může dělat... 
Autor Zpráva

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
no právě že někdy to vypadá jako na 3 válcce, ale jak říkám je to nepravidelný......Díky hned je koupím a vyměním...


8.8.07, 13:34
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Dawid130 píše:
no právě že někdy to vypadá jako na 3 válcce, ale jak říkám je to nepravidelný......Díky hned je koupím a vyměním...


Tak jestli říkáš chod na 3 válce, poškozený kabel a černá svíčka tak to vypadá celkem jasně na ten kabel


8.8.07, 14:00
Profil ICQ

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
NO jasný a ještě že jsem si toho všimnul.....díky za spolupráci, pak napíšu jestli to bylo ono či nikoliv.


8.8.07, 14:05
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
No tak chlapi těmi kabely to nebylo. Jsou nový, vyměněná indukční cívka...teď se mrknu na rozdělovač jak je na tom a karburátor... vic nevim co bych mohl udělat... raďte pánové raďte...


8.8.07, 17:36
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
este by som skusil pozriet, ci nemas v cudu podavacie cerpadlo, presnejsie jeho memberanu... je mozne, ze ako na 5ke vyzenies otacky, motor zozre viac benzinu, ako staci tlacit cerpadlo, vycuca karburator, rozhodi sa nastavenie a potom to uz netaha ani na 4rku, pretoze ma chudobnu zmes.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


8.8.07, 17:38
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Ha já jedu na LPG. Asi to bude bordel v karbu...letím na to....


8.8.07, 17:52
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Spíš než zapalování hledej bordel v tryskách, stopro budou ucpaný.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


8.8.07, 17:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
jo pač to zapaluje dobře..... snad.....komplet elektrika je nová...


8.8.07, 17:58
Profil
Dezertér
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12399
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
No nová...rozumně...cívka ne, svíčky ne, fajfky ne...nový kondiky stojej za ho**o...kabely ne, kladivo a kovadlinka ne...tak je to snad vše...

A ješte si neprásknul, že ti blbne spínací skříňka u klíčů :wink:

Navíc seš plynař a všichni víme co to dělá s karbecama že ano... :(

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


8.8.07, 18:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
No nový jsou kabely, kondík je od tesly, víčko nový palec novej svíčky nový, tak co ještě, cívka je dobrá.

No jo plynař jsem no....ale spínačka na to vliv nemá:-) no já nemohu za to že tam dělaj slabý pružiny...


8.8.07, 18:30
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
tak to bylo asi tím karburátorem, dneska to jelo dobře a dokonce se mi zdá že to jde lépe za plynem.... bylo tam uplně špatný těsnění pod víčkem 2951


9.8.07, 06:00
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
A dělá to stále..... prosím poraďte, já už nevim....


10.8.07, 06:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
ked si ten karburator rozoberal, skontroloval si rovinnost vika karburatora a jeho priruby? mas tam spravnu podlozku? mne na SEDR predali ako SEDRovu podlozku z ESDR.

mohol by si spisat summary toho, co si skusal a co nie, aby sme vedeli, co uz nemame navrhovat :)

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


10.8.07, 06:57
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Takže jsou nový svíčky, kabely, kondík je v pořádku, seřízený ventily (možná by mě zajímaly vůle), seřizenej předstih.karburátor vyčištěný, Jaký je těsnění pod karburátorem nevim pač jsem měl i 130 tak jsem to zkoušel přehazovat a od tý doby to dělá. No teď mám 130 víčko na 120 karbu. Pod víčkem nový těsnění zkontrolováno Ok. Seřizenej odtrh na kladívkách, měněný těsnění pod hlavou, hlava už 2x přetahovaná. Ještě se pozeptám, když nasaju pusou na hadičce rozdělovače měl by se nějak hejbat? Pač se pohne jen nepatrně. A jak říkám dělá to jen na tý 5ce a to po ohřátém motoru tam to škube ale když vyřadim nic chvíli to nechám na volnoběh dám tam zase 5 ku a jede zase normálně. Tak nějaký nápady.??? Prosím


10.8.07, 07:16
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
teď jsem koukal že je oleje na měrce asi na polovině mezi minimální ryskou a koncem měrky což je asi málo. No a taky stojím nepatrně čumákem dolů.


10.8.07, 08:00
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz