Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 14:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 výměna oleje ve značkovím servisu škoda 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek výměna oleje ve značkovím servisu škoda
dnes jsem slyšel, že se na fábce nevypouští olej, že ho c servise vysajou z motoru přes měrku, a že ten dotyčný so mu to tak dělali tak sdělal vanu a měl naspodu centimetr kalu, že už do servisu nepojede a mění si ho sám, no to se mi nezdá viděli jste to někdo ? miloš


17.8.07, 16:04
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek Re: výměna oleje ve značkovím servisu škoda
slovacek.milos píše:
dnes jsem slyšel, že se na fábce nevypouští olej, že ho c servise vysajou z motoru přes měrku, a že ten dotyčný so mu to tak dělali tak sdělal vanu a měl naspodu centimetr kalu, že už do servisu nepojede a mění si ho sám, no to se mi nezdá viděli jste to někdo ? miloš


No Mílo mi tu odsávačku máme taky,musíme :?: :!: :lol:Ale olej nikdy neviděla. Nevim kdo,ale asi nějakej línej šváb,co hrabe peníze ale kvalita nikde říkal,že to odsaje víc než-li vypustíš.Ale je to 101% klasického ojebávání,aby se nezdržovali lempli jedni.Ale prachy hrabali,a zase jen prachy.U nás se vždy vypouštěl a stále se tak děje.Tak že se vypouští... :wink: Konstruktéři co vymýšlejí motor,stále montují zátky.Asi ví proč. :!: :!: :!: Pak někdo přijde s tim,že nemá čas zvedat vůz nebo snad vlezt pod káru a povolit jeden šroub....Ale taková je doba....Vše je odbité,nekvalitní,protože taky z Číny a už na to automobilky doplácí jménem a nejen ty..hračky a všechno...Zase jim jde jen o mamon....Čekám,kdy se svět zmení.Ale asi bude muset příroda zasáhnout,aby těmhle šmejdům vymyla mozky.Aby se stali normálními a né slepými za cílem pouze mít peníze.Ohleduplnos a pokora,ta lidem chybí.Pak je totiž na místě dělat si vše sám.Koupíš si vrtačku,ale stojan si musíš vyvařit,páč tý litiny tam chybí moc,že to nevydrží ani 20krát utáhnout.Padají střechy budov,protože jednou zasněží....Pilový list neřeže ale před 18 lety uříznul víc než nějakej kobaltovej.Je toho moc....co stojí za bačkoru...


17.8.07, 16:36
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
patriku a je to technicky možné to dělat tou odsávačkou, já to vidím jako kec, ještě u feldy že by se vytáhla ta trubka co vede měrku, to by snad šlo, i ten bordel na spodu ve vaně to se mi nezdá fábka má 70.000 km 1.4 Mpi, když mi někdo něco takového vykládá držím hubu co bych hasil když mě nic nepálí miloš


17.8.07, 16:52
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Já měl na fáčku vanu dole po 130 tkm a žádnej kal jsem nenašel... jen nějaký špony :D
A to jsem jezdil na obyč Mogul.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


17.8.07, 16:58
Profil ICQ

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
patriku a je to technicky možné to dělat tou odsávačkou, já to vidím jako kec, ještě u feldy že by se vytáhla ta trubka co vede měrku, to by snad šlo, i ten bordel na spodu ve vaně to se mi nezdá fábka má 70.000 km 1.4 Mpi, když mi někdo něco takového vykládá držím hubu co bych hasil když mě nic nepálí miloš


Je člověče...Těch redukčních brček je spousta, a průměrů též.To snad protáhneš dirkou 3 mm silnou :D :wink: To víš ale asi olej musí být teplý,jinak je to o ničem :wink:


17.8.07, 16:58
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
tak to bude asi fakt že to tahají brkem, dělá to jeden borec, nedávno dělal STK na fávo, výměna tlumičů a nějaký čep a 14000kč inkaso to je kouzelník, pak mi to přitáhli před barák s prostřeleným zadním tlumičem, jsem zvědav jak dlouho mu to vydrží miloš


17.8.07, 18:04
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
tak to bude asi fakt že to tahají brkem, dělá to jeden borec, nedávno dělal STK na fávo, výměna tlumičů a nějaký čep a 14000kč inkaso to je kouzelník, pak mi to přitáhli před barák s prostřeleným zadním tlumičem, jsem zvědav jak dlouho mu to vydrží miloš


14000??? To tam musel dát H/P Special s pružinama a vyměnit všechny kuláky a silentbloky ramen ne??? Ale to by zase nevystřelilo H/P tohle nedělaj. :lol: :lol: :lol:
To je síla a to se ty lidi nestyděj si to říct. To čumím teda.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


17.8.07, 18:10
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Podle me je to kravina neco vytahovat pres merku nahoru. Mozna se odsaje i ten bordel dole ale jen v okruhu par cm od te hadicky nebo co to je. Nekde ve Svete motoru nebo co to bylo sem cetl ze uz nejaka automobilka vyrabi motory a neni tam merka na olej - vse si kontroluje "EŘJ" Ale co kdyz se pokazi cidlo nebo neco takove :?: Nebo kdyz je nejaky problem tak se divas na merce na olej jak je cernej, jestli tam neni emlulez, jestli v nem neni benzin ... Tohle mysleni vazne nechapu


17.8.07, 19:05
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
DRYVER píše:
Podle me je to kravina neco vytahovat pres merku nahoru. Mozna se odsaje i ten bordel dole ale jen v okruhu par cm od te hadicky nebo co to je. Nekde ve Svete motoru nebo co to bylo sem cetl ze uz nejaka automobilka vyrabi motory a neni tam merka na olej - vse si kontroluje "EŘJ" Ale co kdyz se pokazi cidlo nebo neco takove :?: Nebo kdyz je nejaky problem tak se divas na merce na olej jak je cernej, jestli tam neni emlulez, jestli v nem neni benzin ... Tohle mysleni vazne nechapu


Jo neni to takovy to auto pro zensky jak se mu neda otevrit kapota a musi se se vsim do servisu?

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


17.8.07, 19:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Nějaký to Vovlo, co? Akorát benzín a voda na ostřikovače..

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


17.8.07, 19:47
Profil

Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Otec mi teď na dovolené říkal, že si koupil oktávku dvojku a při návštěvě servisu mu taky cucali olej přes měrku jsem si tak na to ted při této diskuzi vzpoměl nevím jestli je to lenost nebo ne mě je to jedno já si měním olej sám.


17.8.07, 19:50
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
ona octavie 2 je malinko ujetá koukám... kvůli žárovce v předním světle se musí vyjmout světlomet z vozu, takže bych se ani nedivil kdyby se tam ten olej cucal měrkou a jinak to nešlo


17.8.07, 19:53
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Vít Široký píše:
ona octavie 2 je malinko ujetá koukám... kvůli žárovce v předním světle se musí vyjmout světlomet z vozu, takže bych se ani nedivil kdyby se tam ten olej cucal měrkou a jinak to nešlo


To není o tom že to jinak nejde ale že se jim prostě nechce aler já osobně bych si tohle nerysknul, tu zátku radši odšroubuju.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


17.8.07, 19:55
Profil
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Kristensen píše:
Vít Široký píše:
ona octavie 2 je malinko ujetá koukám... kvůli žárovce v předním světle se musí vyjmout světlomet z vozu, takže bych se ani nedivil kdyby se tam ten olej cucal měrkou a jinak to nešlo


To není o tom že to jinak nejde ale že se jim prostě nechce aler já osobně bych si tohle nerysknul, tu zátku radši odšroubuju.
tak mě to přijde jako úchylnost, určitě je jednodušší povolit nějaký ten šroub, nechat to vytýct a zase ho utáhnout... teď se koukám do dílenské přířučky octavie 2 a je tam jasně uvedeno, že se má: Vyšroubovat vypouštěcí šroub a vytékajicí olej zachytit do příslušné nádoby. Vypouštěcí šroub očistit, nasadit nový těsnicí kroužek a utáhnout příslušným momentem.


17.8.07, 20:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Vít Široký píše:
ona octavie 2 je malinko ujetá koukám... kvůli žárovce v předním světle se musí vyjmout světlomet z vozu, takže bych se ani nedivil kdyby se tam ten olej cucal měrkou a jinak to nešlo


:lol: No a co? :lol: Já také sundávám světlo při výměně žárovky. :lol:

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


17.8.07, 20:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz