Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.10.24, 08:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 466 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další
 těšte se na stk 
Autor Zpráva

Příspěvky: 14786
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: těšte se na stk
fatal: Ano, neprošel jsem emisemi, dali to normálně na STK a tam jsem taky neprošel. :cry: Trochu jsem to zahřál, teplota oleje byla přes 90°C, ale ujel jsem asi do 15km. I na netu psali že pomůže prémiové palivo, najet alespoň 30km a trošku tomu dávat napít. To jsem udělal už v pátek a jak naschvál tam byli jen do 12 hod.

ventYl: auto zahřáté bylo, ale 30km jsem neujel. Auto je v pořádku, diagnostika žádnou chybu nepíše. Starty v pohodě, jak studené tak teplé, výfuk čistý. Olej, filtry měněny nedávno, asi 2 měsíce zpátky. Auto má najeto asi 90000km, tak kat asi nebude KO. Možná jestli nebude v háji některá Lambda, nejspíše ta první.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


22.9.24, 12:54
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 14786
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: těšte se na stk
Nakonec se dnes povedlo a na 2 roky klid. Mám podezření že šlo minule o nějaký podvod, ale...Už to nebudu řešit

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


Naposledy upravil varok dne 23.9.24, 20:07, celkově upraveno 1



23.9.24, 17:49
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: těšte se na stk
možná jak poslední dobou jdou po stanicích tak už prostě musí semtam někoho vyhodit :( a samozřejmě že si nevyhodí svoje známý....

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


23.9.24, 19:40
Profil ICQ

Příspěvky: 14786
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: těšte se na stk
Je to možné. Dnes byl na emisích jiný chlápek, starší, úplně na pohodu. Žádné schovávání na dílně, normálně nechal otevřené vrata a že se můžu dívat jestli chci. A sám mi ukázal na monitoru výsledky měření, řekl kolik je max. Minule mi ten chlápek říkal 0,16 a prý jsem měl 0,35 nebo tak nějak. Dnes mi pán řekl že pro můj ročník auta je max. 0,20 a měřeno bylo max. 0,02-0,03. Takže? Sám se divil proč jsem minule neprošel, když má motor tak málo najeto. Tyhle nové motory prý dělají problémy, ale až při vyšších nájezdech, 150 tisíc nahoru. To prý motory začnou papat olej a odrovná to kat a Lambda sondy. Co mi říkal, tak teď jsou nejvíce poruchové co se týče emisí Dacia.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


23.9.24, 20:15
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11885
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
A nebo naopak tenhle starý chlápek protáhl emise přes nějaký filtr, aby auto prošlo, tak jak je zvyklý tohle omrdávat celý život. :) Těžko říct no, každopádně buď rád, že to máš. Mě to na Hondě čeká za měsíc, tak budu muset místo D zařadit taky to S, ať mám větší jistotu, že projde. :)

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


24.9.24, 05:59
Profil

Příspěvky: 14786
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: těšte se na stk
A proč by to dělal? Všechno je možné, ale....? To je jedno, STK mám. U STK minule řešili hlouposti, že jsem měl problémy s jednou zadní brzdou to chápu že nemůže pustit, ale kolikrát jezdí po silnicích doslova vraky a co? Někdo je pustit musel, ne?

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


24.9.24, 17:44
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11885
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
No dyť to píšu, protože je zvyklý to takhle omrdávat celý život. :)

Z jiného soudku... pokud vím, tak tahle skupina byla založena, aby si lidé postěžovali jak se kontroly zpřísňují. Mně naopak poslední roky přijde, že ty kontroly celkem flákají. Pokud auto nemá díry, vůle vepředu, brzdí jak má a vše mu svítí, projde bez jediné poznámky. Pamatuji doby, kdy technik zkoušel jestli fungují kontrolky na přístrojovce, všechny pásy v autě (jak zaseknutí při trhnutí, tak jestli jdou zapnout), zadní stěrač a ostřikovač... dneska fakt jenom vůle, brzdy, světla a nazdar. Máte podobnou zkušenost nebo to flákají jen tam, kam jezdívám? :)

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


25.9.24, 06:08
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6575
Bydliště: Kosice
Příspěvek Re: těšte se na stk
Ja mam dokonca pocit, ze niektore veci sa uz neriesia ani oficialne.

Napr. na poslednom protokole z emisky k Rapidovi je napisane, ze Uhol zopnutia kontaktov - Nehodnoteny.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


25.9.24, 07:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6810
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re:
gokralik píše:
No dyť to píšu, protože je zvyklý to takhle omrdávat celý život. :)

Z jiného soudku... pokud vím, tak tahle skupina byla založena, aby si lidé postěžovali jak se kontroly zpřísňují. Mně naopak poslední roky přijde, že ty kontroly celkem flákají. Pokud auto nemá díry, vůle vepředu, brzdí jak má a vše mu svítí, projde bez jediné poznámky. Pamatuji doby, kdy technik zkoušel jestli fungují kontrolky na přístrojovce, všechny pásy v autě (jak zaseknutí při trhnutí, tak jestli jdou zapnout), zadní stěrač a ostřikovač... dneska fakt jenom vůle, brzdy, světla a nazdar. Máte podobnou zkušenost nebo to flákají jen tam, kam jezdívám? :)


byl jsem nedávno u nás, stejná zkušenost. pásy, stěrače, ostřikovače, mlhovky nezkoušel.


25.9.24, 08:57
Profil
rejpal

Příspěvky: 18250
Příspěvek Re: těšte se na stk
Z mé zkušenosti záleží spíše kde a kdo a co, než kdy.

Na technické, kde jezdím s autem, kontrolovali vše co souvisí s bezpečností - takže nápravy, řízení, vůle, brzdy, pásy, světla. Ostatní věci okomentovali, ale neřešili. Na jiné technické ve zhruba podobnou dobu kontrolovali fakt vše, i lékárničku, i pátý pás vytáhli (mám ho schovaný ať nepřekáží). Na jiné technické si vycucali z prstu u zánovního auta neexistující závadu (sjeté pneu).

Na jedné technické, kde jsem byl s motorkou, technik ji vzal a projel po plácku, na jiné technické neprojel a kontroloval jen vizuálně, na jiné technické kontroloval vizuálně a zkontroloval i brzdy a ptal se zda je originální, na jiné technické třeba kontroloval i zadní zavěšení, na jiné technické chtěl sundat kufr z mašiny (což po mě už nikdo nikdy nechtěl) atd.

Pokud je to jak říkáte, mám šanci s Feldou ještě na dva roky. :mrgreen:


25.9.24, 11:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5636
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: těšte se na stk
Kamarád byl na jaře s "hračkou" prvně na TK. Od nového má pouze 7t km :lol: A technik si ho zavolal dolů do kanálu. Tak se lekl, co tam může být :shock: Technik povídá podívejte tamhle, tam, tam, tam..... Ty pavučiny. Vy s tím vůbec nejezdíte :lol: :lol:
Spotřebáky dávám u nás do servisu, ať se postarají. nechci s tím ztrácet čas. Jezdím osobně jen s Rapidem. A toho se už emise netýkají. Ale stejně se platí kompletní částka, parchanti :evil:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


Naposledy upravil MATTESS dne 25.9.24, 21:32, celkově upraveno 1



25.9.24, 14:05
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6325
Bydliště: Snina
Příspěvek Re: těšte se na stk
Jak sa ho emisie netýkajú?Ak smiem vedieť.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
https://www.rajce.idnes.cz/jozo1009/album/favo-klima
http://www.sptech.sk/


25.9.24, 15:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10229
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: těšte se na stk
Asi má veteránskou testaci...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


25.9.24, 18:09
Profil
rejpal

Příspěvky: 18250
Příspěvek Re: těšte se na stk
MATTESS píše:
Kamarád by na jaře s "hračkou" prvně na TK. Od nového má pouze 7t km :lol: A technik si ho zavolal dolů do kanálu.

Tak to je na infarkt! :lol:


25.9.24, 19:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 14786
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: těšte se na stk
Fatal: Asi záleží kam pojedeš s Felinou, ale poslední dobou řeší u STK každou p...u. A ne jenom u mě, říkalo mi to více lidí. Nevím v jakém stavu teď máš tu Felinu, ale pokud budou dobré emise, nápravy, brzdy a světla, tak bych to moc neprožíval.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


25.9.24, 20:19
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 466 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz