Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 05:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
 Motor - error - škubání 
Autor Zpráva
Příspěvek 
Matthes píše:
Ja to delal baj voko suplerou :oops: to by tady nikdo nemel vedet, no kdyz mas viko karbu postaveny kolmo a mas tam plovak a i to papirovy tesneni, tak mezi plovakem a tim tesnenim by melo byt dle lit. 16mm pro duty plovaky a 13 pro plny, doufam ze si ty cisla nepletu. To je ten blbejsi zpusob, pak mas moznost vzit starou AC pumpu a viko dat i s plovakem vodorovne do naky nadoby a pumpujes ... hladina ma vylezt do vysky 20mm pod horni hranou vika.


No, myslím, že to udělám asi podobně ... :) Jen jsem potřeboval vědět ty hodnoty ...


31.8.07, 10:56
Pspvek Reklama

   
Příspěvek 
Tak pánové ! Nakonec jste mě dokopali k tomu, že jsem se do toho v sobotu pustil a vyčistil celý karburátor, vyměnil těsněníčka, seřídil hladinu, vyměnil vzduchový filtr a nakonec i seřídil předstih a musím říct, že auto jede skoro jako nové ! Protože jsem nejdříve dělal karbec, jel na test jízdu a teprve potom předstih vím, že největší problém byl asi v seřízení předstihu .... po téhle operaci (a nalezení rysky :)) se auto rozjelo jako o závod !

Chlapi, moc díky za podrobný až polopatický návod a trpělivost !

PS : taky mi z toho vytekl červený benzín !


3.9.07, 14:21

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Co je na tom divného? Special je červený :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


3.9.07, 14:27
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Na me taky vyteklo trochu cervenyho specialu ikdyz se uz rok jezdilo na natural 95 :shock:

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


3.9.07, 15:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek 
Matthes píše:
Na me taky vyteklo trochu cervenyho specialu ikdyz se uz rok jezdilo na natural 95 :shock:


No právě, já jsem jezdil taky na 95 z daňových důvodů :), ale vytekl červený a to ještě měl konzistenci jako burčák .... fuj


4.9.07, 07:19
Příspěvek 
Ještě takový dotaz : co jsem udělal špatně, že se mi teď hůře vrací sytič dolů ? Jakoby se sekne a musím "zapružit" na páčce a potom si dá říct :(
Není to žádný velký problém, ale je to spíše nepříjemné :(


4.9.07, 07:20
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Asi lanko u karburator narazi pri zavirani do toho kloboucku, mas ho asi moc vystrceny z toho sroubu :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


4.9.07, 07:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek 
Matthes píše:
Asi lanko u karburator narazi pri zavirani do toho kloboucku, mas ho asi moc vystrceny z toho sroubu :)


Jako to lanko na konci ? Rozumím tomu dobře ?


4.9.07, 07:49
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
No, jak na karbu hybe tou packou ... tam ho asi moc kouka ven.

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


4.9.07, 07:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek 
Matthes píše:
No, jak na karbu hybe tou packou ... tam ho asi moc kouka ven.


Aha. Seženu někoho, kdo mi s tím bude hýbat a zkusím to .... :) Díky


4.9.07, 08:01
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
alebo mas prilis dotiahnutu srubku, co fixuje bowden sytica v telese karburatora. Ja som ju mal dotiahnutu tak silno, ze sytic slo s problemami zapnut, ale vypnut sa uz nedal.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


4.9.07, 08:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek 
ventYl píše:
alebo mas prilis dotiahnutu srubku, co fixuje bowden sytica v telese karburatora. Ja som ju mal dotiahnutu tak silno, ze sytic slo s problemami zapnut, ale vypnut sa uz nedal.


Hmm, to by taky mohlo být ... chová se to tak jak píšeš. Není problém ho dát nahoru, ale nechce se mu dolů. Nevěděl jsem, jak moc to přitáhnout.
Taky můžu zkusit ... asi to chce si s tím trochu vyhrát :)


4.9.07, 08:14
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
M3Power píše:
ventYl píše:
alebo mas prilis dotiahnutu srubku, co fixuje bowden sytica v telese karburatora. Ja som ju mal dotiahnutu tak silno, ze sytic slo s problemami zapnut, ale vypnut sa uz nedal.


Hmm, to by taky mohlo být ... chová se to tak jak píšeš. Není problém ho dát nahoru, ale nechce se mu dolů. Nevěděl jsem, jak moc to přitáhnout.
Taky můžu zkusit ... asi to chce si s tím trochu vyhrát :)

pravděpodobně jenom prohnutej drát/struna na straně u karbeca...narovnat...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


4.9.07, 13:34
Profil
Příspěvek 
Chlapi díky za tipy, odpoledne na to kuknu ... bude to nějaká krávovina ... :)


4.9.07, 13:42
Příspěvek 
Tak jsem promazal ten šroub, který drží lanko a je to OK.

Jenže je tu další problém :( Chtěl jsem dolít olej a zjistil jsem, že mám na víčku takovou bílou emulzi :( Auto se ale nehřeje, jede OK. Čím si myslíte, že by to mohlo být ? Někde jsem četl, že pokud jezdíte jen krátké vzdálenost, tak to může být kondenzací vody. Já sice jezdím ráno 7km do práce, a odpoledne 7km z práce. Mezitím taky jen krátké pojížďky většinou do 10km, ale i tak se mi to nezdá ...
Hlavně mě prosím moc nestrašte !


11.9.07, 08:26
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz