Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 18:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Vyfuk 
Autor Zpráva

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
ventYl píše:
no ved ja nehovorim o motore, ktory bude tocit max. do 4,5k ;) tomu postaci v klude aj seriovy tlmic. Hovorim skor o motoroch, ktore su vytlacene k 6,5k a vyssie (a ne ze ne, na zivotnost motora sa ohlad neberie).


O.K. :wink:


7.9.07, 07:18
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
OndraM píše:
Ondras83 píše:
ber to takhle, máš tam vrazit nějakej laďák typu LAYTING nebo vejfuk z 1,9, což je skoro stejnej, akorát nemá na ceduli že je z kvalitní ocele a nemá krásnou koncovku.... to je asi tak jedinej rozdíl mezi laďákem a 1,9 vejfuckem, jo a když si koupim vejfuk na 1,3 tak tam je že pasuje i na 1,6 MPI takže neim, je to kvůli tomu aby ušetřili ..... prostě normálka v čechách :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


OK, tak nejspíš si mě ukecal a tu ošklivou koncovku pořešim uřezánim toho konce zahnutýho dolu a navařením pěkné chromované koncovky :D No ale u mě vzniká další otázka, já budu měnit i střední díl, zadní díl dám tedy z 1.9, ale střední nemam, ten musim kupovat, tak co radíte?....mam koupit ten správnej 1.3 nebo taky 1.9.....anebo by to už nebylo až tak rozumný....jinako ty stovkový rozdíly v ceně sou zanedbatelný........Díky za rady...čao

no, tak vo tom středním díle sem taky uvažoval, rozhodně je ta trubka s větším průměrem, ALE- je určitě jiná příruba na KAT, takže tam bys to musel převařit, no a pak je tam jinej střední tlumič, a motory 1,3 sou citlivý na střední díl vejfuku, tak neim no, já neim jak ten tlumič vypadá zevnitř, ani 1,3 ani 1,9 (ale to se brzo změní :D:D:D až ho doma vykuchám), ale jestli ti vo prachy nejde tak bych to zkusil, prodat ho můžeš vždycky si myslim, no já tam mám střední díl novej od tý doby kdy sme to koupily a teď je auto na stolici :D, takže neim no, zkus to a uvidíš, výhoda je v tom že ta trubka je větší, ale ta příruba se musí převařit, rozdoni se sám

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


7.9.07, 10:01
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
kámoš mněnil výfuk na feldě a jel to projet bez výfuku a říkal že mu to nechtělo táhnou aj nám na setu 19d upadl výfuk a vůbec to nechtělo táhnout

_________________
Seat toledo 1.9 TDI 1996
Seat toledo 1.9 TDI 1998
T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák
Včelař

Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!


7.9.07, 13:01
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
škodař píše:
kámoš mněnil výfuk na feldě a jel to projet bez výfuku a říkal že mu to nechtělo táhnou aj nám na setu 19d upadl výfuk a vůbec to nechtělo táhnout

.... normálka, a víc to žere :D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


7.9.07, 21:26
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 352
Příspěvek 
Ondras83 píše:
OndraM píše:
Ondras83 píše:
ber to takhle, máš tam vrazit nějakej laďák typu LAYTING nebo vejfuk z 1,9, což je skoro stejnej, akorát nemá na ceduli že je z kvalitní ocele a nemá krásnou koncovku.... to je asi tak jedinej rozdíl mezi laďákem a 1,9 vejfuckem, jo a když si koupim vejfuk na 1,3 tak tam je že pasuje i na 1,6 MPI takže neim, je to kvůli tomu aby ušetřili ..... prostě normálka v čechách :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


OK, tak nejspíš si mě ukecal a tu ošklivou koncovku pořešim uřezánim toho konce zahnutýho dolu a navařením pěkné chromované koncovky :D No ale u mě vzniká další otázka, já budu měnit i střední díl, zadní díl dám tedy z 1.9, ale střední nemam, ten musim kupovat, tak co radíte?....mam koupit ten správnej 1.3 nebo taky 1.9.....anebo by to už nebylo až tak rozumný....jinako ty stovkový rozdíly v ceně sou zanedbatelný........Díky za rady...čao

no, tak vo tom středním díle sem taky uvažoval, rozhodně je ta trubka s větším průměrem, ALE- je určitě jiná příruba na KAT, takže tam bys to musel převařit, no a pak je tam jinej střední tlumič, a motory 1,3 sou citlivý na střední díl vejfuku, tak neim no, já neim jak ten tlumič vypadá zevnitř, ani 1,3 ani 1,9 (ale to se brzo změní :D:D:D až ho doma vykuchám), ale jestli ti vo prachy nejde tak bych to zkusil, prodat ho můžeš vždycky si myslim, no já tam mám střední díl novej od tý doby kdy sme to koupily a teď je auto na stolici :D, takže neim no, zkus to a uvidíš, výhoda je v tom že ta trubka je větší, ale ta příruba se musí převařit, rozdoni se sám

Tohle by mě teda vůbec nenapadlo, a že vymejšlim na autě občas velký vylomeniny. No co tu čtu, tak ten střední díl bych tak nehrotil, ale ten koncovej z tý 1.9 do toho du i já. Mě to teď teda bublá taky solidně, ale děravýmu tlumiči neřikám tuning. Jak řiká Ondráš, seříznout ten konec, co je zlomenej dolu a navařit tam nějakou chromovanou koncovku za pár šupů....GOOD IDEA! Běžim ho koupit do ACI.


8.9.07, 10:56
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
tak sem zahledal a konečně sem tenhle thread našel...tak jak je to s tim střednim dílem ?? je to znát ?? a co koncák??? je jinej zvuk ??? za tejden tam de motor...tak jaký sou vaše zkušenosti ??

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


18.10.07, 20:30
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
No taky by mě dost zajímalo jak to teda vypadá....nevím jestli dát na svoji fel 1.6 střední díl bez tlumiče a koncovej 1.9D anebo origo střední díl s tlumičem a k tomu koncovej 1.9D anebo střední bez tlumiče a ktomu origo zadní s tlumičem. Hmmm? Anebo tam polaborovat i se středním tlumičem 1.9D?

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


19.10.07, 09:05
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Jura píše:
No taky by mě dost zajímalo jak to teda vypadá....nevím jestli dát na svoji fel 1.6 střední díl bez tlumiče a koncovej 1.9D anebo origo střední díl s tlumičem a k tomu koncovej 1.9D anebo střední bez tlumiče a ktomu origo zadní s tlumičem. Hmmm? Anebo tam polaborovat i se středním tlumičem 1.9D?


ja neviem, ale ja by som dal origo origo to čo tam má byť...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


19.10.07, 11:54
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
michalkatka píše:
Jura píše:
No taky by mě dost zajímalo jak to teda vypadá....nevím jestli dát na svoji fel 1.6 střední díl bez tlumiče a koncovej 1.9D anebo origo střední díl s tlumičem a k tomu koncovej 1.9D anebo střední bez tlumiče a ktomu origo zadní s tlumičem. Hmmm? Anebo tam polaborovat i se středním tlumičem 1.9D?


ja neviem, ale ja by som dal origo origo to čo tam má byť...

...ale my chcem úpravu...ne origo....

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


19.10.07, 14:24
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Ondras83 píše:
ja neviem, ale ja by som dal origo origo to čo tam má byť...

...ale my chcem úpravu...ne origo....[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


19.10.07, 14:24
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Táák táák....nene origo.... já ci lepší zvuk a lepší jízdu a za co nejmíň penízků:)

_________________
Felinka Combi 1.6 GLX :P
Obrázek


19.10.07, 15:06
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Jura píše:
Táák táák....nene origo.... já ci lepší zvuk a lepší jízdu a za co nejmíň penízků:)


však ale práve to nejde moc dokopy...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


19.10.07, 19:57
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
michalkatka píše:
Jura píše:
Táák táák....nene origo.... já ci lepší zvuk a lepší jízdu a za co nejmíň penízků:)


však ale práve to nejde moc dokopy...

všechno de když se chce..., jen se to musí umět...sehnat info a zkusit :D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


20.10.07, 13:11
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Ondras83 píše:
všechno de když se chce..., jen se to musí umět...sehnat info a zkusit :D


akože za málo peňazí veľa muziky? no, niekedy sa to dá, ale zväčša nie, hlavne u motorov riadených elektronikou... :?

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


20.10.07, 14:35
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
michalkatka píše:
Ondras83 píše:
všechno de když se chce..., jen se to musí umět...sehnat info a zkusit :D


akože za málo peňazí veľa muziky? no, niekedy sa to dá, ale zväčša nie, hlavne u motorov riadených elektronikou... :?

zato se u nich dá skvěle praktikovat za veľa peňazí málo muziky... :D

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


20.10.07, 14:37
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz