Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 úprava kapoty - forman 
Autor Zpráva
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
Az na neco prijdes, tak se rozhodne pochlub, zalozime rubriku "AUTOSUTRA" :lol:

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


25.9.07, 14:35
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
kachnis píše:
Az na neco prijdes, tak se rozhodne pochlub, zalozime rubriku "AUTOSUTRA" :lol:


Chlape to vůbec není špatný nápad....kdysi jsem měl v mobilu aplikaci "car sex kamasutra", bohužel snad žádná z těch poloh není realizovatelná ve Škodovkách, takže bychom si mohli udělat vlastní :D


25.9.07, 15:22
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
cyz píše:
kachnis píše:
Az na neco prijdes, tak se rozhodne pochlub, zalozime rubriku "AUTOSUTRA" :lol:


Chlape to vůbec není špatný nápad....kdysi jsem měl v mobilu aplikaci "car sex kamasutra", bohužel snad žádná z těch poloh není realizovatelná ve Škodovkách, takže bychom si mohli udělat vlastní :D


čo tak rovno ŠkodaSutra :oops: :lol:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


25.9.07, 15:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
deekay píše:
viem si predstavit aj prijemnejsie miesta...
skus spevnit strechu :lol: :lol:


Střecha, to může dopadnout špatně....
Obrázek


25.9.07, 15:34
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.9.07, 19:50
Příspěvky: 12
Příspěvek 
Tak tohle je presne duvod proc se od skodovky stehuju ke koncernovemu vedeni VW, pekne do T3 multivana pokud mozno s bufikem. Ve skodovce bylo sexu dosti, ale asi jenom tri polohy a ja mel dycky tu smulu ze to bylo budto na jare nebo v zime.

_________________
Stefanie - VW T3 Caravelle GL SYNCRO
Ex - Linda - Škoda 105L (1984)


25.9.07, 15:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
tak to na motorce mam asi smůlu :( :cry:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


25.9.07, 16:03
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
kachnis píše:
tak at se slecna opre o kapotu jen rukama a soulozte zezadu :-) nemusis tunit kapotu a vyslednej efekt bude stejnej :lol: ja osobe bych sel radsi soulozit za prikop, nez aby se mi nekdo valel po kapote...jeste to poskrabe :evil:


Presne tak poskrabana kapota to neni ono. Uz sem par takovych navrhu odmitl s vysvetlenim ze pak nebudu kupovat novou kapotu a davt novy lak :lol:

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


25.9.07, 16:25
Profil

Registrován: 29.7.07, 08:56
Příspěvky: 250
Příspěvek 
Uvnitř vozu místa dosti.... I fiat 126 je velice prostorné vozidlo.... :twisted:


25.9.07, 20:58
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
to mě vážne po....r takový téma tu ještě nebylo no ja jsem to nezkoušel na ostro ale dalo by se to ve 120 v klidu ale doma je doma nebo si dej zahrádku tam udělej někou rampu a máš je to sice o hubu ale jak jde o sex tak je to jedno :twisted: :lol: :wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


25.9.07, 21:20
Profil ICQ
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
mě kdyby baba vlezla na kapotu, tak se dočká sexu jedině v poloze heverem do hlave


25.9.07, 21:24
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
ááááááááááááááááááááááááá páán je gurmán tak sado maso joo??? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :twisted: :twisted:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


25.9.07, 21:26
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Vít Široký píše:
mě kdyby baba vlezla na kapotu, tak se dočká sexu jedině v poloze heverem do hlave


Tak když je to anorektická modelka tak se nic nestane, ale anorektická modelka o škodovkáře zase nezavadí :D


25.9.07, 21:34
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
to asi ne noo to zkus odělej opěrky hlavy dej sedačku co nejvíce do předu a máš plochu a kdyby jsi ona užívala a ty nic..... tak to bude asi řadící páka :roll: :lol: :wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


25.9.07, 21:37
Profil ICQ

Registrován: 29.7.07, 08:56
Příspěvky: 250
Příspěvek 
Kalista píše:
to asi ne noo to zkus odělej opěrky hlavy dej sedačku co nejvíce do předu a máš plochu a kdyby jsi ona užívala a ty nic..... tak to bude asi řadící páka :roll: :lol: :wink:


Tu musíš tuningově zakrátit no.... :twisted:


25.9.07, 21:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek 
nebo tam dát desku :lol: ale brácha to má zkrácený už vím proč on mě vždycky říkal že se mu s tím lépe řadí :lol: :twisted: :wink:

_________________
Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka
Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko
Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/
Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.


25.9.07, 21:46
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.035s | 11 Queries | GZIP : Off ]