Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 16:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Nespálené palivo na svíčkách 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 304
Bydliště: Sezimovo Ústí
Příspěvek Nespálené palivo na svíčkách
Zdravím všechny. Má problém s Feldou LPG. Na LPG celkem normálně jede, ale na benzín chcípe a škube jako kdyby buď nešlo do motoru palivo, nebo naopak šlo ho moc. Dnes jsem kouknul na svíčky a je na nich takovej černej humáč a vypadá to jak nespálenej benzín. Je to jednobod 50 kW, takže na koleně celkem neseřizovatelné, jak tomu motoru mám domluvit, ať posílá palivo jak má? Už jsem byl na diagnostice a ta nic neukázala, svíčky jsem dal nové, filtr vzduchu taky, škrtící klapka vyčištěná. Nevim co s tím. Ve Škodovce mi řekli že to má plyn a to že dělat moc nechtěji.


2.10.07, 16:50
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
že by lambda...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


2.10.07, 18:05
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Nespálené palivo na svíčkách
pajavlk píše:
Zdravím všechny. Má problém s Feldou LPG. Na LPG celkem normálně jede, ale na benzín chcípe a škube jako kdyby buď nešlo do motoru palivo, nebo naopak šlo ho moc. Dnes jsem kouknul na svíčky a je na nich takovej černej humáč a vypadá to jak nespálenej benzín. Je to jednobod 50 kW, takže na koleně celkem neseřizovatelné, jak tomu motoru mám domluvit, ať posílá palivo jak má? Už jsem byl na diagnostice a ta nic neukázala, svíčky jsem dal nové, filtr vzduchu taky, škrtící klapka vyčištěná. Nevim co s tím. Ve Škodovce mi řekli že to má plyn a to že dělat moc nechtěji.


tak at si ten plyn odmyslí a spraví to, já bych začal, tlak čerpadla a palivový filtr mění se každých 60.000 km pokud ti to jede na LPG tak VN bude asi OK a pak to sítko co je naspodu v nádrži pod čerpadlem pokud jezdíš jen na LPG ak se tio z benálu stane rozpoštědlo a rozpustí ti to těsnění na nádrži a to ti ucpe palivobou soustavu miloš


2.10.07, 18:58
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 304
Bydliště: Sezimovo Ústí
Příspěvek 
Snažím se kombinovat LPG a benzin, ale co první majitel nevim. Auto má 173 tis. a pochybuju, že někdo měnil sítka. Dík za tip. Kouknu na to.


2.10.07, 19:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz