Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 16:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Koktáfka I 1.6benzín - kolísání a vysokej volnoběh 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Koktáfka I 1.6benzín - kolísání a vysokej volnoběh
Zdarec, už je to tady zase a tatovi blbne koktáfka. Zprvu to blblo janom na studenej motor, drželo to moc vysokej volnoběh, teď už to dělá i ze tepla, někdy víc, někdy míň, třeba se to rozhodne a najednou to má volnoběh na 2000ot/min a tak, jednou víc jednou míň...Osobně bych to viděl na nějaký čidlo pana Bosche opět ve věčnejch lovištích (má už hustě přes 200kkm), ale nemáme v okolí nikoho, kdo by byl schopnej to zdiagnostikovat jak člověk a ne aby měnil součásti jak ho napadne (a jak k..ot...), tak sem se chtěl zeptat, jestli se takhle neprojevuje třeba čistě jenom lambda v háju nebo třeba nějaká blbá spadená hadička z bůhvíčeho...pomozte...dík! :)

jo je to teda ´98 1.6 snad 70kw nebo kolik...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


4.10.07, 23:29
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Čidlo teploty, klapka, lambda, bez PC se asi dál nehneš.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


5.10.07, 10:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Koktáfka I 1.6benzín - kolísání a vysokej volnoběh
CROWACK píše:
Zdarec, už je to tady zase a tatovi blbne koktáfka. Zprvu to blblo janom na studenej motor, drželo to moc vysokej volnoběh, teď už to dělá i ze tepla, někdy víc, někdy míň, třeba se to rozhodne a najednou to má volnoběh na 2000ot/min a tak, jednou víc jednou míň...Osobně bych to viděl na nějaký čidlo pana Bosche opět ve věčnejch lovištích (má už hustě přes 200kkm), ale nemáme v okolí nikoho, kdo by byl schopnej to zdiagnostikovat jak člověk a ne aby měnil součásti jak ho napadne (a jak k..ot...), tak sem se chtěl zeptat, jestli se takhle neprojevuje třeba čistě jenom lambda v háju nebo třeba nějaká blbá spadená hadička z bůhvíčeho...pomozte...dík! :)

jo je to teda ´98 1.6 snad 70kw nebo kolik...


projevuje se tak i lambáda, tuším že to hlásí závadu na vyhřívání lambády ta zadní blbne a ta přední to sem tam ani nejede, přdní asi čtverku, zadní dvojku, musíš zajet na vag přečíst závady, klapku vytáhni a každopádně vyčisti jsou pěkně zakarbonované miloš


5.10.07, 10:41
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
Drak píše:
Čidlo teploty, klapka, lambda, bez PC se asi dál nehneš.

no díky hoši za rady...asi to tak bude no...akorát sehnat nejakýho mechanika, kterej to doopravdy s pc umí, když naposled odešel snímač natočení už nevim jestli na klice nebo na vačce, tak sme byli ve čtyřech servisech než na to přišli...chlap vždycky koukal do noťasu jak kočce do prdele, tvářil se že tomu rozumí, pak vzdychnul, řekl tak teda zkusíme vyměnit lambdu, nebo nějakej podobně debilní kyd...pánové, tak se vydělávaj peníze...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


5.10.07, 16:31
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
CROWACK píše:
Drak píše:
Čidlo teploty, klapka, lambda, bez PC se asi dál nehneš.

no díky hoši za rady...asi to tak bude no...akorát sehnat nejakýho mechanika, kterej to doopravdy s pc umí, když naposled odešel snímač natočení už nevim jestli na klice nebo na vačce, tak sme byli ve čtyřech servisech než na to přišli...chlap vždycky koukal do noťasu jak kočce do prdele, tvářil se že tomu rozumí, pak vzdychnul, řekl tak teda zkusíme vyměnit lambdu, nebo nějakej podobně debilní kyd...pánové, tak se vydělávaj peníze...



já jsem měl na feldě snímač v háji, ale ono to jen sem tam nechtělo chytit a žádnou závadu to nehlásilo, vydělal jsem čtvrtou svíčku jakože zskusím jiskru a chytlo to a pak zas na druhý den zas to nechytlo, vydělám čtvrtou svíčku a na šup a pak zas to jezdilo, začal jsem přehazovat komponenty a snímač otáček to byl, dal jsem ho do druhé feldy a to samé jelo, sem tam nechytlo miloš


5.10.07, 17:10
Profil

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
CROWACK píše:
Drak píše:
Čidlo teploty, klapka, lambda, bez PC se asi dál nehneš.

no díky hoši za rady...asi to tak bude no...akorát sehnat nejakýho mechanika, kterej to doopravdy s pc umí, když naposled odešel snímač natočení už nevim jestli na klice nebo na vačce, tak sme byli ve čtyřech servisech než na to přišli...chlap vždycky koukal do noťasu jak kočce do prdele, tvářil se že tomu rozumí, pak vzdychnul, řekl tak teda zkusíme vyměnit lambdu, nebo nějakej podobně debilní kyd...pánové, tak se vydělávaj peníze...


Já bych to až tak kriticky neviděl...Je možné,že tomu moc nerozuměl,Nebo neměl dosti zkušenností,ale netroufal bych si říct,že je to neschopa...Ty auta jsou někdy vopravdu k vsteku...A hned se ani kráva nevy.A ta závada je jedna ale píše jich to třeba pět...??!Když cse tím neživíš a každý den to nespravuješ,nemůžeš kritizovat.Jestli máte 200 tisíc,neslibujte si od toho zázraky...Nový už to nebude :wink: ... čidlo teploty,lambda a vyčištění je to nejmenší...a počítejte s tím,že se to bude srát čím dál častěji....Nic není věčné a to dvojnásob o elektronice...Jestli je to 100koňka tam stojí klapka cca 9000-11000Kč,no nekup to na tak jetej krám :wink:


5.10.07, 22:18
Profil

Příspěvky: 43
Bydliště: Znojmo
Příspěvek 
čidlo teploty vody v háji 8) pohoda za 5 minut nemáš co dělat


7.10.07, 10:18
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 62 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz