Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:01



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 bílá světla 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.06, 12:44
Příspěvky: 441
Bydliště: ČR, Letovice
Příspěvek bílá světla
Zdarec.
Slyšel jsem, že bílá světla ( jak koncová tak blinkry ) na škodovku M nejsou homologovaná...
Sice je na nich vyraženo homologační číslo E8 atd. ale prý se zjistilo, že je ta firma dělala na černo... :)
Kamošovi to říkali na technické...
Víte o tom někdo něco? Jak to prochází přes technickou atd.? Nerad bych to totiž předělával... :)
Dik SM.

_________________
Škoda 120L, r.v. 1987 (prodáno)
Škoda 130L, r.v. 1986 "silver style" , motor favorit, lpg
Škoda Forman r.v. 1992, 140tis. km, garážované, servisované
Ford Escort 1,6 16V 1996 silver (na prodej)


8.10.07, 17:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
No je to otazkou, pokud tam je E8 tak ti nemaji co rikat, znacka homologace tam je a at ti prokazou ze je to nejaky plagiat :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


8.10.07, 19:00
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.06, 12:44
Příspěvky: 441
Bydliště: ČR, Letovice
Příspěvek 
ty jsou v označení uplně stejný akorát jsou bílý... :)

_________________
Škoda 120L, r.v. 1987 (prodáno)
Škoda 130L, r.v. 1986 "silver style" , motor favorit, lpg
Škoda Forman r.v. 1992, 140tis. km, garážované, servisované
Ford Escort 1,6 16V 1996 silver (na prodej)


8.10.07, 19:08
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
No, nebál bych se nějakých buzerací ze strany policie. Atest tam vyražen je , a pokud tam máš neoloupanou oranžovou žárovku tak to splňuje i podmínku o oranžovém světle. Vykašli se na to a normalka jezdi :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


8.10.07, 19:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Šemik píše:
No, nebál bych se nějakých buzerací ze strany policie. Atest tam vyražen je , a pokud tam máš neoloupanou oranžovou žárovku tak to splňuje i podmínku o oranžovém světle. Vykašli se na to a normalka jezdi :wink:


Presne tak zadne starosti. A navic pokud jsi tou technickou uz prosel tak do priste to jiste zapomenou ze te na to upozornovali :lol:

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


8.10.07, 21:33
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.020s | 11 Queries | GZIP : Off ]