Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:04



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Kterou žárovku? 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek Kterou žárovku?
Jen taková rychlá otázka a rychlá odpověď: Kterou žárovku do koncových světel Š130??? R5W nebo R10W.....nebo si mam hodit korunou? :D


8.10.07, 19:37
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
5W :wink:

Dost rychle? :lol:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


8.10.07, 19:38
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Šemik píše:
5W :wink:

Dost rychle? :lol:


Co čekat od někoho, jako Ty. Podle mě si rychleji vzpomeneš na Škodovku, než na vlastní jméno :D :D :D


8.10.07, 19:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
fux.dggn píše:
Šemik píše:
5W :wink:

Dost rychle? :lol:


Co čekat od někoho, jako Ty. Podle mě si rychleji vzpomeneš na Škodovku, než na vlastní jméno :D :D :D


Jo a dík moc :D


8.10.07, 19:44
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
:D Neni zac :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


8.10.07, 20:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
10W má na koncový snad jen fávo, aspoň to pěkně svítí :)

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


8.10.07, 20:27
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Nepér píše:
10W má na koncový snad jen fávo, aspoň to pěkně svítí :)


Zase to víc žere :P

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


8.10.07, 20:29
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Nepér píše:
10W má na koncový snad jen fávo, aspoň to pěkně svítí :)
i s 10W to svítí podle mě málo, ta světla mají mizivou plochu a nejsou skoro vidět, kdyby tam byly objímky jako na 120 a spol, tak bych je hned zdvojil s brzdovými


8.10.07, 20:31
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
To mě taky napadlo, ale nevejde se to tam :(
Edit: respektive do brzdovejch by se možná dvouvláknovky nacpaly, ale rozsvícení brzdovek by pak bylo asi málo kontrastní.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


8.10.07, 20:32
Profil ICQ
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
hele a co tam přidat LED?


8.10.07, 20:34
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Chceš inspiraci?
http://skoda-virt.cz/cz/auta/favorit-a- ... orr/72052/
http://skoda-virt.cz/cz/auta/favorit-a- ... man/60795/

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


8.10.07, 20:41
Profil ICQ

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Hm, to moc nesviti :(

Nedavno jsem se seznamil s jednim clovekem co dela reklamni LED panely.. Takove ledky by to chtelo sehnat. Svitivost hoodně přes 10 000mcd, ohromny vyzařovací úhel a svíti od nějakýho 0.5mA. :shock:

Jen se obavam ze nebudou k sehani, jak jsem si s nim povidal řika že běžne nejsou dostupné.. :cry:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


8.10.07, 20:44
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Nepér píše:
To mě taky napadlo, ale nevejde se to tam :(
Edit: respektive do brzdovejch by se možná dvouvláknovky nacpaly, ale rozsvícení brzdovek by pak bylo asi málo kontrastní.


To zdvojení mi příde jak bezpečný, tak i pěkný. Na Feldě mam dvouvlákno v mlhovkách a autu to fakt sluší. Jen to mam řešený takovým tím nejnešťastnějším způsobem a to tak, že musím připájet krátké kablíky s konektorem přímo k žárovce. (ale brzy bude změna :D ) Jo a ten kontrast neřeš, pokud máš třetí brzdový světlo.


8.10.07, 20:45
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
to se mi nelíbí ani jedno, neměl jsem na mysli nějaké bodové ornamenty, jen prostě další silný zdroj světla, aby to svítilo víc než 10W a míň než 21W, ale ne aby bylo vidět, že tam jsou LED, tím se není potřeba chlubit, jde jen o světlo, a LED jsem navrhl pro jejich rozumné rozměry a nízkou spotřebu, přece jen může být nutné někde zůstat chvíli stát bez motoru se světly a tak není vhodné použít silnější 21W žárovku


8.10.07, 20:51
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
něco proti dvouvláknu??? :D třetí brzdové nemám a nějaký kontrast tam přece jen je. Není to tak razantní ale časem to třetí dodělám. sice je řeč o Fa a Fe ale myslím ze 10W svítí dost...když má škodule jen 5W v zašlých lampách tak jsou taky jen bludičky

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


8.10.07, 22:03
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 2.815s | 11 Queries | GZIP : Off ]