Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 16:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Vložka 
Autor Zpráva

Příspěvky: 46
Příspěvek 
Zdravím.Rád bych o něco víc popsal můj problém po dalších zkušenostech.Takže z výfuku se čoudí když zatáčím pouze do leva a v motoru začne divně klapat asi ventily,ale jistej si nejsem.Po ujetí tak deseti metrů se to srovná a nic neklape a nečoudí.Tak nevím jestli je to brzdovka z posilovače nebo voda,olej.Jinak brzdovku pořád musím dolejvat.Díky


8.10.07, 06:59
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Petr13 píše:
Zdravím.Rád bych o něco víc popsal můj problém po dalších zkušenostech.Takže z výfuku se čoudí když zatáčím pouze do leva a v motoru začne divně klapat asi ventily,ale jistej si nejsem.Po ujetí tak deseti metrů se to srovná a nic neklape a nečoudí.Tak nevím jestli je to brzdovka z posilovače nebo voda,olej.Jinak brzdovku pořád musím dolejvat.Díky


vymeň posilovač aj s HBV...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


8.10.07, 07:48
Profil

Příspěvky: 46
Příspěvek 
Na to se chystam,musim sehnat pickupackej,neboť by měl bejt větší posilovač i HBV.Mate mě ale to klapání v motoru když to čoudí.Dík


8.10.07, 08:07
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Petr13 píše:
Na to se chystam,musim sehnat pickupackej,neboť by měl bejt větší posilovač i HBV.Mate mě ale to klapání v motoru když to čoudí.Dík


to sa nečuduj keď už neviem ako dlho ti motor nasáva brzdovku, tá je riadny humus... pickup má iný posilovač :?: , jediné čo viem že nemá obmedzovače brzdného tlaku a v zadu má zátažový regulátor...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


8.10.07, 08:18
Profil

Příspěvky: 46
Příspěvek 
Tak posilovac je snad stejnej a HBV je bez regulace na zadek což má pickup řešený záťěžovým regulátorem.Jenom mě mate to klapání v motoru když to čoudí.Jinak to musím co nejdřív vyměnit,hrozně to hulí.Koupím posilovaš a HBV a mám koupit ještě něco?Nebude v prd... ještě ten zpětný ventil na hadici od posilovače,když se ted zřejmě dostává brzdovka do motoru.A nějaký těsnění když to rozdělám se nerozpadne?Díky za pomoc


10.10.07, 10:17
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Ale však to najprv na 100% prever - odpoj podtlak od sacieho potrubia. otvor zapchaj a skús auto prebehnúť, či nebude aj tak húliť a klepať...ale pozor, niekde na voľnej ploche, resp. jednoducho rátaj s tým, že budeš musieť dupať ako slon, aby auto brzdilo...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


10.10.07, 16:42
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
ferrari píše:
Ale však to najprv na 100% prever - odpoj podtlak od sacieho potrubia. otvor zapchaj a skús auto prebehnúť, či nebude aj tak húliť a klepať...ale pozor, niekde na voľnej ploche, resp. jednoducho rátaj s tým, že budeš musieť dupať ako slon, aby auto brzdilo...


veru, bez posilovača je to na utrhnutie volantu :shock:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


10.10.07, 18:40
Profil

Příspěvky: 46
Příspěvek 
Jo dík zkusím to tak.To klapání,když to zrovna čoudí z výfuku je jako by se hádaly ventily,ale ten čoud nějak divně smrdí.Zatím díky.


11.10.07, 07:29
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 66 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz