Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 20:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 NETAHÁ TO !!!! PORADTE !!!! :( 
Autor Zpráva

Příspěvky: 29
Bydliště: Slovakia
Příspěvek NETAHÁ TO !!!! PORADTE !!!! :(
mam feldu 1,3 mpi 50 kw z 1999 ...
mam nanej problem... a to : na jednotke uplne zosšlapnem plyn a absolutne to netaha začneto trocha šklbat a rozbehne sa to poriadne až na asi 2000 otačkach....
a stale zošlapujem pedal nadoraz a vobec to nechce tahat tak ako ma ...
v čom može byt chyba ?
vo vzduch. filtri ? (nejaky eshop s filtrami origoš pls)
poradte

_________________
Škoda Felicia LX 1.3 MPi 50kw 1999. Strieborná metalíza, chromované kľúčky, chromovy tuning výfuk, tónované sklá, tuning bočnice, repro /////ALPINE, centrál, alarm, tuning predné mriežka... rozšírené zadné svetlá..... to je myslím všetko


10.8.07, 18:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 49
Bydliště: Slovensko,Košice
Příspěvek Re: NETAHÁ TO !!!! PORADTE !!!! :(
no tak ako píšeš, podobný problém som mal v dielni.
A ešte sa nenormálne prehrieval výfuk. Pozeral som na to a tiež ma nič nenapadalo.
Výfuk sa správal úplne normálne, až dokiaľ z neho nevyskočil malý kúsok vaty. A bolo to.

Tip odo mňa: upchatý výfuk, príp. vyhorený kat. Vopchaj drôt zozadu, či nebudeš vyťahovať vatu. Výfuk vymeň. Odchod na diskotéku.

Podobný problém je aj s kat-kom. Urobí sa v ňom taká pekná gulička, a keď pridáš, tak upcháva rúru. Ale to by si počul spod auta taký zvuk ako keby niekto kradol obkladačky priamo zo steny.

Dúfam, že to bude ono.


10.8.07, 19:02
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Přesně tak, hledej ve výfuku, nastartuj běž dozadu a někdo ať šlápne na plyn, pokud to bude jen tak lehce foukat ven tak je někde ucpaný.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


10.8.07, 19:30
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek 
Kristensen píše:
Přesně tak, hledej ve výfuku, nastartuj běž dozadu a někdo ať šlápne na plyn, pokud to bude jen tak lehce foukat ven tak je někde ucpaný.



Většinou koncový díl....... :D

_________________
Obrázek


10.8.07, 19:51
Profil ICQ

Příspěvky: 29
Bydliště: Slovakia
Příspěvek 
mne sa skor zda ako keby bol obmedzeny prisun paliva.... ako keby proste nedostala nastrek paliva pri prudkom zošlapnuti

_________________
Škoda Felicia LX 1.3 MPi 50kw 1999. Strieborná metalíza, chromované kľúčky, chromovy tuning výfuk, tónované sklá, tuning bočnice, repro /////ALPINE, centrál, alarm, tuning predné mriežka... rozšírené zadné svetlá..... to je myslím všetko


11.8.07, 12:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
romanko píše:
mne sa skor zda ako keby bol obmedzeny prisun paliva.... ako keby proste nedostala nastrek paliva pri prudkom zošlapnuti


klidně ten vejfuk rozpoj nebo oddělej, protože tím že je ucpanej to občas i vypadá jako když to auto nemá dostatek paliva. Zkus ten vejfuck pak napiš a může se hledat dál.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


11.8.07, 13:44
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
taky bych to viděl na ten přísun paliva, sítko na čerpadle zespodu zanesené, čerpadlo v háji, filtr paliva ucpaný no nejprve bych zjistil kolik to dává pyliva je to 70 litrů za hodinu při tlaku 1,2 atm orientačně, přesně se mi už nechce do dílny miloš


11.8.07, 15:10
Profil

Příspěvky: 29
Bydliště: Slovakia
Příspěvek 
kukal som ten vyfuk.... dal som knemu ruku a tatko pridal plyn... vtom to určite nieje lebo to fuka jak tepelny ventilator pre bezdomovcov.... ale kukal som vzduchovy filter a je cely zaneseny olejom.. možem to byt to ?

_________________
Škoda Felicia LX 1.3 MPi 50kw 1999. Strieborná metalíza, chromované kľúčky, chromovy tuning výfuk, tónované sklá, tuning bočnice, repro /////ALPINE, centrál, alarm, tuning predné mriežka... rozšírené zadné svetlá..... to je myslím všetko


11.8.07, 16:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 16
Příspěvek 
romanko píše:
kukal som ten vyfuk.... dal som knemu ruku a tatko pridal plyn... vtom to určite nieje lebo to fuka jak tepelny ventilator pre bezdomovcov.... ale kukal som vzduchovy filter a je cely zaneseny olejom.. možem to byt to ?

pokud je zanesenej olejem tak jak pises, tak bych ho bez ohledu na to jestli to tim muze byt, co nejdriv vymenil a vycistil od pripadnych necistot i casti kolem nej. neco podobnyho se mi totiz stavalo, kdyz jsem mel svinstvo v karburatoru. takze to muze se vzduchovym filtrem - prisunem vzduchu souviset.


11.8.07, 18:36
Profil

Příspěvky: 29
Bydliště: Slovakia
Příspěvek 
čawte...ešte ma tak napada..nemohlo by to byt v sviečkach ??

_________________
Škoda Felicia LX 1.3 MPi 50kw 1999. Strieborná metalíza, chromované kľúčky, chromovy tuning výfuk, tónované sklá, tuning bočnice, repro /////ALPINE, centrál, alarm, tuning predné mriežka... rozšírené zadné svetlá..... to je myslím všetko


15.10.07, 07:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
romanko píše:
čawte...ešte ma tak napada..nemohlo by to byt v sviečkach ??



svíčky škubou nebo nepálí vůbec, já to vidím v palivu protože kdybys to měl ucpané tak se ti to při 2000 točkách neobudí a bude se to dusit a dusit, to jsem měl minulý týden výfuk plný vody až vyhulila tak se to zas obudilo jinak to nešlo do toček vůbec miloš


15.10.07, 15:49
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz