Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 18:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Voda v motoru 
Autor Zpráva

Příspěvky: 64
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek Voda v motoru
kopil jsem favorita . v motoru byla voda a bylo mi receno ze je tam nove tesneni pod hlavou .....myslel jsem ze je to protoze prasklo a ta voda se tam dostala pres neho tak ho vymenili a vymenit olej zapomeli nebo se na to s prominutim "vyprdli" . tak jsem to bez kecu vymenil , nalel novy olej , dal novy filtr a tak ........ najednou mi zacne lezt z vicka motoru po zahrati takovy strasny smrad a hnusna bila pěna ....svini mi to i nasavani vzduchu . v motoru nic nepribyva (merka je porat OK ) ale voda v chladici mi ubyva ....skoro po decich za den . ani pod autem nic nekape ...proste se to z motoru asi ztraci :D . bylo mi receno ze to muze jit pod ventily do vyfuku .......newim si stim rady .....a nevim jaka muze byt pravdepodobnost ze mam v pr..li cely blok motoru i kdyz tam nejsou velke tlaky ...jenom se modlim at to neni nic vazneho ...poradte mi nekdo prosim jestli to nemuze byt jenom praskla hlava nebo tesneni ...nemam zkusenosti ...diky


22.10.07, 17:38
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 554
Bydliště: Smiřice
Příspěvek Re: Voda v motoru
Butch píše:
kopil jsem favorita . v motoru byla voda a bylo mi receno ze je tam nove tesneni pod hlavou .....myslel jsem ze je to protoze prasklo a ta voda se tam dostala pres neho tak ho vymenili a vymenit olej zapomeli nebo se na to s prominutim "vyprdli" . tak jsem to bez kecu vymenil , nalel novy olej , dal novy filtr a tak ........ najednou mi zacne lezt z vicka motoru po zahrati takovy strasny smrad a hnusna bila pěna ....svini mi to i nasavani vzduchu . v motoru nic nepribyva (merka je porat OK ) ale voda v chladici mi ubyva ....skoro po decich za den . ani pod autem nic nekape ...proste se to z motoru asi ztraci :D . bylo mi receno ze to muze jit pod ventily do vyfuku .......newim si stim rady .....a nevim jaka muze byt pravdepodobnost ze mam v pr..li cely blok motoru i kdyz tam nejsou velke tlaky ...jenom se modlim at to neni nic vazneho ...poradte mi nekdo prosim jestli to nemuze byt jenom praskla hlava nebo tesneni ...nemam zkusenosti ...diky
To vypadá že to těsnění nikdo neměnil a jenom ti kecali nebo to těsnění vyměňoval nějákej šmoula a nedotáhl pořádně hlavu.

_________________
Škoda fabia combi 1.2 TSI 63kw 1.10.2010
http://voltys.rajce.idnes.cz/Fabia/


22.10.07, 17:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
No jestli prdlo tesneni ... tak meli i ohoblovat hlavu do roviny. Roman rikal ze je to potreba ...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


22.10.07, 17:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 655
Bydliště: Heřmanův Městec
Příspěvek 
Asi tak no. Jinak jestli byla voda v oleji tak to nejni moc dobre. Me se to taky stalo a mel jsem chyceny saly. Hele zkus sundat hlavu a koukni na to sam. Uvidis co tomu je a nejni. Me kdyz to prdlo a ztracela se mi voda a sla do motoru tak mi sla para z vejfucku. Vypadal jsem jako kdyz jezdim jen na vodu jako nejaka lokomotiva.

_________________
Škoda 120L 1983 / Fa 136 prostě "UŽOVKA"
Škoda 110R 1974 - viewtopic.php?f=19&t=7102
Škoda 110R 1980
Škoda felicia 1.6 GLX 1995

Zakladatel Coupé clubu TW
Škoda 742 a 718K Forever Team


22.10.07, 17:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 655
Bydliště: Heřmanův Městec
Příspěvek 
Mimochodem kdyz se necha srovnat hlava kolik za to chtej?

_________________
Škoda 120L 1983 / Fa 136 prostě "UŽOVKA"
Škoda 110R 1974 - viewtopic.php?f=19&t=7102
Škoda 110R 1980
Škoda felicia 1.6 GLX 1995

Zakladatel Coupé clubu TW
Škoda 742 a 718K Forever Team


22.10.07, 17:53
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Jakub_Simir píše:
Mimochodem kdyz se necha srovnat hlava kolik za to chtej?



no já jsem si nechával srovnat hlavu o 0.15 a dělal mosaznou vložku vsdný závit na svíčce a pětikilo chtěl a ta voda to je leml práce, nové těsnění poznáš na rohu hlavy jak je trmostat je kus vidět s nápisem temac nebo zarvané šrouby a podobně hlava dolu tě nemine miloš


22.10.07, 18:06
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 655
Bydliště: Heřmanův Městec
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
Jakub_Simir píše:
Mimochodem kdyz se necha srovnat hlava kolik za to chtej?



no já jsem si nechával srovnat hlavu o 0.15 a dělal mosaznou vložku vsdný závit na svíčce a pětikilo chtěl a ta voda to je leml práce, nové těsnění poznáš na rohu hlavy jak je trmostat je kus vidět s nápisem temac nebo zarvané šrouby a podobně hlava dolu tě nemine miloš


Hele taky sem si to myslel ale uz sem videl novy tesneni este v krame a bylo bez toho rohu. Koukal jsem na to jako tele na novy vrata. Diky za tu cenu a hele to si daval nejakymu soukromnikovi nebo nekam do firmy?

_________________
Škoda 120L 1983 / Fa 136 prostě "UŽOVKA"
Škoda 110R 1974 - viewtopic.php?f=19&t=7102
Škoda 110R 1980
Škoda felicia 1.6 GLX 1995

Zakladatel Coupé clubu TW
Škoda 742 a 718K Forever Team


22.10.07, 18:09
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Jakub_Simir píše:
slovacek.milos píše:
Jakub_Simir píše:
Mimochodem kdyz se necha srovnat hlava kolik za to chtej?



no já jsem si nechával srovnat hlavu o 0.15 a dělal mosaznou vložku vsdný závit na svíčce a pětikilo chtěl a ta voda to je leml práce, nové těsnění poznáš na rohu hlavy jak je trmostat je kus vidět s nápisem temac nebo zarvané šrouby a podobně hlava dolu tě nemine miloš


Hele taky sem si to myslel ale uz sem videl novy tesneni este v krame a bylo bez toho rohu. Koukal jsem na to jako tele na novy vrata. Diky za tu cenu a hele to si daval nejakymu soukromnikovi nebo nekam do firmy?


máme tu dva jeden je profík dělá to doma po fajrontu za to pětikilo a druhý to je takový mastil chce stovku, někdy ho vyfotím třeba jeho soustruh ten není vůbec vidět to je taková díra opletená šponami a tam někde uvnitř pracuje, když ti řekne že máš hlavu u dveří tak ji musíš hledat jinak budovič hodonín sadová 7 měl i různé problémy ale je z něho profík umí a žádný problém miloš


22.10.07, 18:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 655
Bydliště: Heřmanův Městec
Příspěvek 
Jj diky ja jsem z Pardubic tak mi to asi moc nepomuze.

_________________
Škoda 120L 1983 / Fa 136 prostě "UŽOVKA"
Škoda 110R 1974 - viewtopic.php?f=19&t=7102
Škoda 110R 1980
Škoda felicia 1.6 GLX 1995

Zakladatel Coupé clubu TW
Škoda 742 a 718K Forever Team


22.10.07, 19:26
Profil ICQ

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
Jakub_Simir píše:
Jj diky ja jsem z Pardubic tak mi to asi moc nepomuze.


za rovnání 300kaček i sd ruhou plochou 500 - 600kaček
jinač vozil jsem k http://www.lounekwelding.com/ nebo http://www.sweb.cz/opravyhlav/
:idea:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


22.10.07, 20:17
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz