Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 18:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Vymena motor. oleje,ztraci se 
Autor Zpráva

Příspěvky: 72
Příspěvek Vymena motor. oleje,ztraci se
u 120-ky mi celkem dost ubyva olej.mam auto uz asi nejaky 4 mesice a sezralo to uz snad 5 az 6 litru oleje a najel jsem mozna 1500km. a objevuje se mi olej na remenici,ktera je bnaszena na klice.a styka to po bloku dolu(po levy casti).kudy to tam unika??A co kupujete za olej do vasich Skodovek?znacku a oznaeceni.Lil jsem M6AD...Staci M6A?nebo co tam mam lejt?


22.10.07, 21:27
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
M6A ten motor posles pekne rychle do rite. Nejlip Paramo M7ADS III. Mozna gufero na klice, pak tesneni vany, tesneni bocniho vika ... nelita z vyfuku cerny kour?

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


22.10.07, 21:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
U řemenice to teče kolem gufera kliky.

Olej je pro škodovku nejlepší M7ADSIII nebo IV. M6A je hnus, tomu se vyhni.

řešením bude GO motoru :wink:

:twisted: hm, Matthesi.. :twisted: dnes mi neštvi, dnes mam špatnou naladu... :lol:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


22.10.07, 21:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek Re: Vymena motor. oleje,ztraci se
Rider Skoda píše:
u 120-ky mi celkem dost ubyva olej.mam auto uz asi nejaky 4 mesice a sezralo to uz snad 5 az 6 litru oleje a najel jsem mozna 1500km. a objevuje se mi olej na remenici,ktera je bnaszena na klice.a styka to po bloku dolu(po levy casti).kudy to tam unika??A co kupujete za olej do vasich Skodovek?znacku a oznaeceni.Lil jsem M6AD...Staci M6A?nebo co tam mam lejt?


Tak pokud ti olej vylozene tece tak to bude gufero pod tou remenici. Staci remenici sunadat (mozna to bude orisek) pak vyloupnout stare gufero a naklepnout nove (na novem guferu potri trochu brit olejem aby se hned neznicilo) Ale u vetsiny tehle motoru to byva lehce spinave od oleje i kdybs daval gufera porad nove. Jinak to taky muzou delat treba gufirka ventilu. Nemas spinave zadni celo nad vyfukem od sazi nebo dokonce kapek oleje??

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


22.10.07, 21:34
Profil

Příspěvky: 72
Příspěvek 
no spinavev ne,ale mam tam ladak prumer 100mm a docela to z nej kouri no.... :D vzdycky ho nalestim a je za chvili zase od sazi.... A co M6AD??Kolik stoji 1litr toho oleje,jak jste mi tu psali o nem??guferem na klice to nebude...tam to netece,ale tece to nad ni jako na blooku,jestli tam neni nejaky tesneni????jestli tam neni prisroubovanje nejakej odlitek taky??Nebo je to celek??


22.10.07, 21:48
Profil ICQ

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
no asi 70 - 90kč/l

vyměň pístní kroužky, budeš je mít KO :(

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


22.10.07, 21:50
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
co řešíte že m6a je sračka já viděl dobovou plechovku od M3A :lol: to musel bejt humus

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


23.10.07, 13:14
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Sadra17 píše:
co řešíte že m6a je sračka já viděl dobovou plechovku od M3A :lol: to musel bejt humus


no M6AD neumí nic jedině tak výměna po 5000 km tata ho lil do tisícovky a ujel jen 100000 km a komprese byla na GO dělal jsem GO erka jezdila jen na kastrol z tuzexu a z generálky sešlo jen výměna pístních kroužků vložky bez úchylky jak nové 200000 km jen stírací KO miloš


23.10.07, 17:51
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz