Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 21:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Skoda felicie 1.9 D jak se da zvysit vykon da se chipovat? 
Autor Zpráva

Příspěvky: 6
Příspěvek Skoda felicie 1.9 D jak se da zvysit vykon da se chipovat?
Prosim o jakoukoliv radu stranku a podobne?!


25.10.07, 17:07
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Skoda felicie 1.9 D jak se da zvysit vykon da se chipova
kulis píše:
Prosim o jakoukoliv radu stranku a podobne?!


nijak jedině z golfa předělat turbo jestli ti to jede jak zdechlina tak zkus čističe naftových soustav jestli máš kolem dávkovače v čerpadle usazeníny tak se musí zlikvidovat a nový palivový filtr, mrkni do nádrže co ti tam plave a nausazeníny kolem sání a není nafta jak nafta mně to jede jak raketa a to jezdím na řízkový olej vlastní výroby miloš


25.10.07, 18:28
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: Skoda felicie 1.9 D jak se da zvysit vykon da se chipova
kulis píše:
Prosim o jakoukoliv radu stranku a podobne?!

u diesela zbytečnost....

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


25.10.07, 19:22
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... ht=felicia asi to fakt nejde, ani cimbu to nenabízí


25.10.07, 19:30
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Vít Široký píše:
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=5494&highlight=felicia asi to fakt nejde, ani cimbu to nenabízí


co tam říkají pořešit to naftou tak jak na tom plynu začneš spávat to zas zapečeš ještě tomu můžeš přidávat a ubírat předstih tím bazmekem nahoře vedou k tomu tři dráty a je to na dva šroubky , ale po milimetříku ne že stím budeš točit jak s budíkem, to mně myslím roman heler poradil no lítalo to OK jsem jezdil jak blázen kolem strážnioce v neděli a ne a ne se od toho urvat, v podstatě se dá přidávat až to začne klepat a pak mírně ubereš miloš


25.10.07, 20:00
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
třeba ti řeknu jezdil jsem celé léto na topný olej on se ale trochu usazuje a tak jsem šel koncem srpna trochu z výkonu ted jsem tam párkrát nalil metylester co rozpoští barvu na sudech a zas to šlo do výkonu jel jsem z kroměříže dneska přes hory do hradiště a valilo to opravdu schopně, že někdo jezdí na kvalitní naftu to asi málo kdo dneska jsme vytáhli jednu z forda smrdělo to ředidlem v pondělí jsem čistil nádrž na mulině to bylo zas jak odformovávací olej tak je to různé i hrůzné miloš


25.10.07, 20:11
Profil
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
je pravda, že o motorech moc nevím, ale nejde mě do hlavy, co myslí miloš tím předstihem ??? Jsem myslel, že když ropák nemá zapalovací svíčky, nemá ani žádnej předstih a teď jsem tedy přiznám se uplně mimo, může mě to někdo trošku vysvětlit ?


25.10.07, 20:54
Profil ICQ

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Vít Široký píše:
je pravda, že o motorech moc nevím, ale nejde mě do hlavy, co myslí miloš tím předstihem ??? Jsem myslel, že když ropák nemá zapalovací svíčky, nemá ani žádnej předstih a teď jsem tedy přiznám se uplně mimo, může mě to někdo trošku vysvětlit ?


Miloš zřejmě myslel "předvstřik", tedy ne okamžik kdy svíčka šlehne jiskru ale okamžik kdy vstřikovač chlístne naftu :)

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


25.10.07, 20:57
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Šemik píše:
Vít Široký píše:
je pravda, že o motorech moc nevím, ale nejde mě do hlavy, co myslí miloš tím předstihem ??? Jsem myslel, že když ropák nemá zapalovací svíčky, nemá ani žádnej předstih a teď jsem tedy přiznám se uplně mimo, může mě to někdo trošku vysvětlit ?


Miloš zřejmě myslel "předvstřik", tedy ne okamžik kdy svíčka šlehne jiskru ale okamžik kdy vstřikovač chlístne naftu :)


No čo, predstih vstreku...nie zápalu...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


25.10.07, 21:03
Profil
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
tak potom OK, už jsem se lekl, že diesel pracuje jinak než jsem si myslel :)


25.10.07, 21:05
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Miloši, můžeš vysvětlit pojem "řízkový olej vlastní výroby"?? To si jako usmažíš řízky a potom z pánve naliješ olej do nádrže auta a jedeš? :D. Docela se divím co ty ropáky vydrží.


26.10.07, 07:55
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
cyz píše:
Miloši, můžeš vysvětlit pojem "řízkový olej vlastní výroby"?? To si jako usmažíš řízky a potom z pánve naliješ olej do nádrže auta a jedeš? :D. Docela se divím co ty ropáky vydrží.


no řízkový olej to je moje přezdívka na metylester, třeba MEŘO metylester řepkového oleje vzniká reakcí řekpkového oleje metanolu a louhu no to je dlouhé povídání a ten bazmek na tom čerpadle je potenciometr G157 snímač zatížení já bych spíš řekl že se sním dá přidat nebo ubrat palivo, to jsme tu do dnešního dne nedořešili si poznač poloho a zkus přidat když ubereš tuším začne klepat motor chudá směs miloš


26.10.07, 10:26
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
:shock: kurňa, to tam máš i chemickou laboratoř?

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


26.10.07, 17:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Drak píše:
:shock: kurňa, to tam máš i chemickou laboratoř?


ne soukromou rafinerku miloš


26.10.07, 19:05
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Hlavně si moc nehrej s množstvím nafty protože pokud to přesereš tak propálíš písty a vždycky se vyhejbej čip tuningu typu BITPOWER, používaj svoji přídavnou jednotku která vysílá nesmyslný informace do původní jednotky motoru, sice ti zvednou výkon ale podstatně snížej životnost motoru!!!!

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


26.10.07, 19:07
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz