Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 18:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Škubání 
Autor Zpráva

Příspěvky: 7
Příspěvek 
Nene, palec byl taky vyměněn už, takže probytej není, a to víčko tam už není hodně moc dlouho, ukázalo se, že je dělají z nekvalitního plastu a praská, takže tam mám úplně obyčejný a to bylo měněný i s těma kabelama jako celek, takže to bych taky vyloučil... Je ale fakt že bych spíš sázel taky na tu elektroniku, ale už fakt nevim co, protože bylo vyměněný už úplně všechno, štěstí že máme hromadu náhradních dílů, takže cokoliv není na Škoduly problém skrz výměny. Jenže oprava formou výměny nebyla úspěšná vůbec v žádný součástce...


27.10.07, 19:40
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Hale, a kostra rozdělovače? Jednou jsem se s tím setkal. Natahnul jsem drat od rozdělovače k zadnimu čelu, chytlo to dobrou kostru a jelo to lepe, ale je fakt že to předtim jen tak lehce škubalo, ale hlavně naprd startovalo.. :roll: Ještě jsem vlastně ten rozdělovač trochu protočil v tom komínku.

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


27.10.07, 19:46
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
s.o.l.o píše:
Kolik kiloohmů mají kabely? A čeho palec má kolik? Kabely určitě neprobíjí, protože jsem zkoušel troje, a že by všechny dělaly to samé se mi nezdá...


ne ne prostě pokud chceš něco opravit musíš postupovat určiou metodou, vemem si to tak vyměnil jsem úplně všechno a pořád je to to samé co tomu je tak na to ti odpoví sám nejvyšší a dozvíš se to posmrti já to mám před barákem minimáílně dvakrát do měsíce mladi kluci vymění kde co stopadesát rádců měsíc práce a nakonec třeba špatná izolace u káblíku kondenzátoru a podobně prostě to musí plnit určité parametry a musí to jet pokud to blbne a splnuje veškerý paltest tak se jedná o sporadickou závadu která se vychytá osciloskopem a je po záhadě protože osciloskopem změříš i nárusty tlaku ve válcích, kompresi, svíčky kybely, jednotlivé průběhy miloš


27.10.07, 19:50
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
s.o.l.o píše:
Kolik kiloohmů mají kabely? A čeho palec má kolik? Kabely určitě neprobíjí, protože jsem zkoušel troje, a že by všechny dělaly to samé se mi nezdá...


v podstatě sis odpověděl vymanil jsem troje a bylo to stejné , ale jejich hodnotu neznáš miloš


27.10.07, 19:52
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
jenom vsuvka nám něco podobnýho dělal kondík na rozdělovači, špatnej pájenej spoj, taková chujovina, přišlo se na to náhodou, znova přeletovat :idea:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


27.10.07, 21:08
Profil

Příspěvky: 326
Bydliště: Nový Jičín
Příspěvek 
hele, mám něco asi podobného - cuká ti to tak v rozmezí 2000- 3000 otáček? jako takové pulzování, poškubávání, poskakování?


28.10.07, 16:07
Profil ICQ
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2633
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Já teda mám podobnej problém, ale u mě je to asi jasný... Ten karbec je děsnej a vůbec. Radu pro tebe nemám. Ale můžeš si přejmenovat auto na "Škubánek", když to škube. Takový roztomiloučký... Nic ve zlým. Jen ftip :lol:

_________________
ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA :wink:
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991Obrázek
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
Obrázek


29.10.07, 01:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Šemik píše:
s.o.l.o píše:
Kolik kiloohmů mají kabely? A čeho palec má kolik? Kabely určitě neprobíjí, protože jsem zkoušel troje, a že by všechny dělaly to samé se mi nezdá...


Taky jaký odpor má palec :wink: Jinak koukal jsem z těch fotek že máš tuning víčko, nemůže být třeba probité, popř ten palec?


Probité víčko to bych neřekl, to by ani nejelo dělalo by to strašné věci. Možná palec.


29.10.07, 08:54
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz