Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 18:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Škubání při přidání plynu škoda 1000 MB 
Autor Zpráva

Příspěvky: 1
Bydliště: Vělopolí 5.
Příspěvek Škubání při přidání plynu škoda 1000 MB
Zdravím, potřebuju poradit, Mám škodu 1000 Mb velmi zachovalou v původním stavu najeto jen 50 000 km. Motor skvěle táhne a je i dost rychly a má tichý chod. Mám ji už přesně rok a stále řeším postupně zvýrazńující se záležitost, Jakmile přidám plyn tak to zacuká a pak normálně zrychluje, pokud se chci cukání vyvarovat přidám plyn rapidně a auto se rozjede bez cukání. Když je motor studený tak to cuká hodně, když je teply tak je to o neco lepsi. Koupil jsem nove kabely a svicky, ale je to stejne a pak jsem zjistil ze svicka na prvnim valci je stále mastná a ze se postupne zasírá, ostatni svicky jsou naprosto suche, take mi to dost kouři když je to studene. Cim to je , vymenil jsem karbec za stejny ale je to stejne, nemam treba sjete kruzky pisti i sterne na tom jednom valci? znamy rika ze mam mozna podpaleny ventil


24.10.07, 18:55
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Škubání při přidání plynu škoda 1000 MB
MarekLas píše:
Zdravím, potřebuju poradit, Mám škodu 1000 Mb velmi zachovalou v původním stavu najeto jen 50 000 km. Motor skvěle táhne a je i dost rychly a má tichý chod. Mám ji už přesně rok a stále řeším postupně zvýrazńující se záležitost, Jakmile přidám plyn tak to zacuká a pak normálně zrychluje, pokud se chci cukání vyvarovat přidám plyn rapidně a auto se rozjede bez cukání. Když je motor studený tak to cuká hodně, když je teply tak je to o neco lepsi. Koupil jsem nove kabely a svicky, ale je to stejne a pak jsem zjistil ze svicka na prvnim valci je stále mastná a ze se postupne zasírá, ostatni svicky jsou naprosto suche, take mi to dost kouři když je to studene. Cim to je , vymenil jsem karbec za stejny ale je to stejne, nemam treba sjete kruzky pisti i sterne na tom jednom valci? znamy rika ze mam mozna podpaleny ventil


já už to cukání víc rozpoznat ale sdělal bych dole filtr a podíval se jak stříká injektor když pomalu přidáváš plyn a pak bych navštívil rozdělovač čistota kontaktů a celkově odmastit palec i víčko a prohlédnout jestli ti to tam nelítá všude možně miloš


24.10.07, 19:14
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
No, choď na pal test, pomerajú Ti aj predstih (preverí sa tak funkcia rozdeľovača) a odhalia aj prípadné nedostatky v emisiách = prípadne podpálený ventil...inak, ani podpálený ventil, ani zodratý krúžok by nemali spôsobovať cukanie...a pokiaľ je cukanie spôsobené špinavou sviečkou, tak keď vyčistíš sviečku a cukať nebude, bola to sviečka..

zasa to nie je také drahé, tu mi to jeden pán robí tak za 200 Sk...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


31.10.07, 18:39
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
ja bych to videl na 90procent na injektor... byvali s tim problemy u tehle karburatoru ...sundej filtr a uvidis...


31.10.07, 20:50
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Jiri píše:
ja bych to videl na 90procent na injektor... byvali s tim problemy u tehle karburatoru ...sundej filtr a uvidis...


hej, to je pravda, za to nič nedáš.

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


1.11.07, 09:26
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
byva to nekdy jen zaseknute.. zatuhle,.. a myslim ze se da koupit i novy ten pistek..... nebo pruzinka unavena..... zkontroluj uvidis......


1.11.07, 20:00
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: varok a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz