Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 18:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 motor bez vody ujel 15km 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544
Bydliště: Praha
Příspěvek motor bez vody ujel 15km
co se mu stalo kdyz bez vody ujel 15 mozna i 20km bez vody ja mam svoje podezreni na krouzky saly aloziska driky ventilu tesneni pod hlavou ptpste konec stroje.chci si to jen potvrdit jeste popripade skroucena hlava.po cca 15 minutach stani a zapnuti zapalovani rucicka teploty ulita za rozsah tak jsem zvedavej jakou mel teplotu za chodu.ps:sezral za tu dobu 20km 2l oleje diky za vase nazory.


3.11.07, 10:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
No klidně se nemuselo stát nic kromě spařených měděných kroužků pod vložkama a třeba prasklou hlavou nebo i popraskaný pístní kroužky, vychladne to a normálně to třeba zase pujde ale taky může být uplně na kaši, mám dojem že první co řve při absolutním uvaření tak jsou hrníčky pod tyčkama na ventily a samotný ventily.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


3.11.07, 10:59
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek Re: motor bez vody ujel 15km
fert.j píše:
co se mu stalo kdyz bez vody ujel 15 mozna i 20km bez vody ja mam svoje podezreni na krouzky saly aloziska driky ventilu tesneni pod hlavou ptpste konec stroje.chci si to jen potvrdit jeste popripade skroucena hlava.po cca 15 minutach stani a zapnuti zapalovani rucicka teploty ulita za rozsah tak jsem zvedavej jakou mel teplotu za chodu.ps:sezral za tu dobu 20km 2l oleje diky za vase nazory.


Jak se ti to proboha podařilo? :o Jako stírací kroužky už nejspíš neexistují, kompresní možná jo...dost se divím že se to nezadřelo. Ty škodovky fakt vydrží všechno....


4.11.07, 10:44
Profil ICQ

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Já bych to zas neviděl tak tragicky, většinou to odnese jenom těsnění pod hlavou, nebo hlava, spodek se ochladí od oleje, to bys musel jet tak 50 km dokopca, aby se strhly šály, nebo kroužky a to bys poznal podle smradu ze spálenýho oleje.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


4.11.07, 10:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
tak moje zkušenost když jsem to uvařil, musekl jsem jěště dojet 10km k benzině též bez vody
motr klepal, moc velkej tah, těsnění rozpečný na sračku atd, ale vypadal v pohodě když jsem ho rozebral :lol:
aj měděný podložky pod vložkam byli v pohodě :lol:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


4.11.07, 10:57
Profil

Příspěvky: 250
Příspěvek 
Já viděl uvařenou omegu... uhořela hlava za sedlama ventylů do vejfukovejch kanálů.....


4.11.07, 11:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz