Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 04:08



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Spotreba skoda favorit 
Autor Zpráva

Příspěvky: 7
Příspěvek Spotreba skoda favorit
Zdravím vsechny.Mam dotaz ohledne spotreby skody favorit.Jezdim prevazne meste a spotreba je 10l/100km.je to normalni u facek?zda se mi to hodne.Ma jeste karburator a rok vyroby je 1989


6.11.07, 16:42
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek Re: Spotreba skoda favorit
stenlyman píše:
Zdravím vsechny.Mam dotaz ohledne spotreby skody favorit.Jezdim prevazne meste a spotreba je 10l/100km.je to normalni u facek?zda se mi to hodne.Ma jeste karburator a rok vyroby je 1989


Pokud jezdíš krátké pojížďky po městě s hodně hustým provozem a je zima tak to není nic zvláštního, záleží na stylu jízdy.


6.11.07, 16:49
Profil ICQ

Příspěvky: 7
Příspěvek 
No takhle nejak jezdim ale nekde na netu jsem videl technicka data k favoritu a udavana spotreba byla 8,2 litru na 100 po meste.Tak ja nevim...urcite na tom bude mit svuj podil automaticky sitic neexistuje nejaky figl jak snizit spotrebu?


6.11.07, 17:18
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
musis vziat do uvahy ze to auto uz nie je nove a vsetko ma po rokoch svoju volu, kazda odchylka od normau prispieva k zvyseniu spotreby
mne to zere mam pocit asi tak jak tebe, objektivne to nemam zmerane, ale zistil som ze som mal predstih -5 st. a k tomu mam asi zly ventil obohacovaca zmesi, vymenim a uvidim

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


6.11.07, 17:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Já teď nějakou dobu jezdím na spotřebu a pomalu se pracně dostávám na zhruba 8,7l/100km, ale je to o nervy furt se rozčiluju když ti kreténi přede mnou prudce zabrzdí a zase se rychle rozjedou já se prostě snažím, aby se neotevřela druhá komora


6.11.07, 18:01
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
základem je bezvadný technický stav. správné seřízení motoru nemusím zmiňovat. Pak je potřeba dbát na tlak pneumatik, taky jejich tip má vliv na spotřebu (mám vyzkoušeno, že matadorky žerou o litr víc jak continental). No a pak jde hlavně o spojku mezi pedály a volantem, chce to hlavně cit.


6.11.07, 19:11
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz