Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Ventil benzínu z LPG 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Ventil benzínu z LPG
Malá otázečka, takový benzín ventil z LPG je otevřen když je na něj přivedeno napětí a uzavřen když je bez napětí nebo je to naopak :?:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


21.12.07, 09:26
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky).

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


21.12.07, 09:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Martin píše:
Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky).


Aha, děkuji :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


21.12.07, 09:47
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Šemik píše:
Martin píše:
Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky).


Aha, děkuji :wink:


na ten šroubek si dej pozor to spousta lidí za účelšm nějaké opravy ho zatáhne a pak už to na plyn nikdy nepojede, častá závada různých hrabalů miloš


21.12.07, 17:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 21.11.07, 16:15
Příspěvky: 108
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
Šemik píše:
Martin píše:
Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky).


Aha, děkuji :wink:


na ten šroubek si dej pozor to spousta lidí za účelšm nějaké opravy ho zatáhne a pak už to na plyn nikdy nepojede, častá závada různých hrabalů miloš


Jak to?? Ja myslel ze je to pro nouzovy pripad kdyz se stane neco s plynem tak to manualne prepnes (=zatahnes sroubek) a jedes normalne na benzin... No a kdyz ho povolis tak zase muzes drandit na plyn... Nebo se pletu?? :roll:

_________________
VAZ 2109


21.12.07, 19:32
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
utia píše:
slovacek.milos píše:
Šemik píše:
Martin píše:
Když přivedeš napětí, tak se otevře. Ještě tam bývá "páčka" nebo šroubek, kterým jde otevřít nuceně (bez elektriky).


Aha, děkuji :wink:


na ten šroubek si dej pozor to spousta lidí za účelšm nějaké opravy ho zatáhne a pak už to na plyn nikdy nepojede, častá závada různých hrabalů miloš


Jak to?? Ja myslel ze je to pro nouzovy pripad kdyz se stane neco s plynem tak to manualne prepnes (=zatahnes sroubek) a jedes normalne na benzin... No a kdyz ho povolis tak zase muzes drandit na plyn... Nebo se pletu?? :roll:


nepleteš, ale když ho nepovolíš tak si na plyn nezajezdíš protože dvojí žrádlo je pro motor moc , to nebude případ pro tebe když víš o co se jedná, to je pro utahovače šroubků co o činnoti benzínového ventilu neví nic miloš


21.12.07, 20:37
Profil

Registrován: 3.3.06, 22:13
Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
tak ti nevím
nám to strašně žralo benzin a lpg, ejhle, špatnej ventil :roll:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


27.12.07, 21:12
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.020s | 11 Queries | GZIP : Off ]