Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 08:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
 hans - Škoda 105 S - Sarah 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Zrovna u těch podběhů bych svolil, protože přední blatníky je první, co u auta odejde.

Jinak se ještě dělají spreje škodováckých barev, my jsme měli 2094 a barva sedí dost dobře.

http://www.colorlak.cz/vyrobek.php?id=V ... 0000000059
http://www.motipdupli.cz/article.asp?nA ... nguageID=1

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


3.1.08, 12:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 133
Bydliště: Písek
Příspěvek 
Martin píše:
Zrovna u těch podběhů bych svolil, protože přední blatníky je první, co u auta odejde.

Jinak se ještě dělají spreje škodováckých barev, my jsme měli 2094 a barva sedí dost dobře.

http://www.colorlak.cz/vyrobek.php?id=V ... 0000000059
http://www.motipdupli.cz/article.asp?nA ... nguageID=1


To bych zkusil sehnat na Rozárku.Jenže tam není ori lak,takže vlastně asi ne.Leda ji hodit do laku celou.
Ale Hasovi to snad pomůže.Sarah je původní.Každopádně díky za tip.

_________________
McLukas,Kralewitz Jader

Škoda 120L - Rozárka
Škoda 105L - Vendelín ( od února 2009 ve službách lesů ČR)
Škoda Felicie 1,3MPi r.v. 2001 - Sněženka
Jawa 250 "kejvačka" - Zuzka
Jaweta Sport 50 - Metoděj


Škoda 742 Forever Team


3.1.08, 13:08
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
ja som pred dvoma rokmi zhanal korekcny lak na 105ku a nasiel som pomerne presne ten isty odtien u fy PPG. Maju pomerne presne vzorniky farieb a vedia to namiesat.

Co tak skusit ten blatnik zobrat dole, v tom zlabe to opravit, lak, ktory bude OK a mal by byt viditelny prekryt a strieknut len to, co nebude vidno nejako velmi podobnou farbou? To by potom nemuselo byt vidno...

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


3.1.08, 13:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
jak pravi Ventyl. udelal bych to asi stejne... blatnik sundat, opravit sundanej blatnik, opravit podbeh, sehnat podobnou ( stejnou sezenes urco taky, jen hledat) barvu a nastriknout opraveny misto..

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


3.1.08, 13:57
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Kvůli takovéto blbosti bych teda blatník nesundával, myslím že to půjde opravit normálně na autě, navíc je to místo, které není vidět.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


3.1.08, 18:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
von GLEXR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1246
Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
Příspěvek 
Po zvážení všech pro a proti nejen od vás to vidím následovně - postižený místa pořádně obrousit, překitnout, základ a zkusit sehnat barvu ve spreji (podle čísla laku). Jestli se neprobrousím někam dál, než je vidět na fotkách, o čem podle stavu kastle pochybuju, musí to zatím stačit, vidět to nebude a ošetří se to... Samozřejmostí je teda bohatá konzervační vrstva z podběhu.

Sundávat blatník by bylo pěkný, mohlo by se ošetřit celý okolí a to důkladně, ale kvůli tomuhle se mi to zdá zbytečný. Auto bude 360 dní v roce pod střechou, nakonzervovaný, takže to určitě chvíli vydrží - kdyby ne, půjde holt blatník dolů....

A plastový podběhy jsou pěkná věc, ale na cestu na sraz a pár letních projížděk jsou myslím zbytečný, navíc jak už psal McLukas, není to originál, takže to nechci!

_________________
1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD
2) Sarah - Škoda 105 S
3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk

Škoda 742 Forever Team


3.1.08, 19:44
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
No neni original ... nedavaly se na vyvoz?

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


3.1.08, 20:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1311
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Příspěvek 
Ne.

_________________
Škoda Felicia 1.3 MPi
Fiat GP 1.9 JTD
Škoda Roomster 1,2 TSI


3.1.08, 20:56
Profil
von GLEXR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1246
Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
Příspěvek 
zokot píše:
Ne.


Taky se mi to na užovky nějak nezdá, možná snad na emka bych si to uměl představit, ale užovky ne...

_________________
1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD
2) Sarah - Škoda 105 S
3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk

Škoda 742 Forever Team


3.1.08, 21:11
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
hans píše:
zokot píše:
Ne.


Taky se mi to na užovky nějak nezdá, možná snad na emka bych si to uměl představit, ale užovky ne...


No ja myslel M ... Ale aspon by to jako nebylo uplne novy no ...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


3.1.08, 21:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6570
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
Ak je to dobovy 3rd party doplnok, tak nevidim ziadnu moralnu zabranu v montovani toho tam. Ak sa to zacalo vyrabat az neskor, tak by som o tom uvazoval. Kazdopadne ja tie plastove podblatniky mam.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


3.1.08, 21:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
von GLEXR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1246
Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
Příspěvek 
Tak dneska se Sarah měla jako už asi dlouho ne! Za vydatné pomoci Šemika jí byla opravena potkávací světla, vyměnili jsme většinu hadic chlazení a všechny hadice topení včetně těsnění kohoutu topení, dostala novou chladicí kapalinu (z auta byla vypuštěna hnědá rezavá kapalina...), nový spínač ventilátoru chladiče, konečně také již má vnější levé zrcátko!
Deset hodin v garáži a na rampě v týhle kose stačilo!

Snad je tedy dostatečně připravena na technickou! Určitě mi tam napíšou pneumatiky - přední už vyloženě na dojetí, a výfuk, který je dost hlučný a potřebuje vyměnit. To všechno se ale během dalších víkendů udělá!

Hlavně doufám, že Šemik s Rejpájdkou v pořádku dorazí do Plzně! Už je na cestě docela dlouho a co mám od něj zprávy, je to nehoráznej hnus :? Samý náledí a bouračky :evil:

_________________
1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD
2) Sarah - Škoda 105 S
3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk

Škoda 742 Forever Team


5.1.08, 21:46
Profil ICQ

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
hans píše:
Hlavně doufám, že Šemik s Rejpájdkou v pořádku dorazí do Plzně! Už je na cestě docela dlouho a co mám od něj zprávy, je to nehoráznej hnus :? Samý náledí a bouračky :evil:


No jízda to byla vskutku zajímavá. Ze začátku cesty jsem jel tak do 70kmph, kus před Nepomukem začalo pršet, tak jsem svou vytříbenou myslí :lol: dospěl k rovnici, že déšt + teploty pod nulou = dokonalé kluziště, tak jsem nepřekračoval rychlost 40kmph, což se mi prostitutka vyplatilo ! třebaže jsem nepocitoval žádné ustřelování v zatáčkách, zkusil jsem pro jistotu na rovince v jedné malé vesničče cca v 30kmph zabrzdit (při jízdě jsem brzdy nepotřeboval, všecko bezpečně obstaral motor :) ) a takový smyk bych opravdu nikomu nepřál :shock: V požadovaném směru jízdy jsem začal pokračovat pravými dveřmi napřed, no naštěstí jsem zareagoval pohotově, asi našestkrát jsem to srovnal a dál jel 20kmph. Jen co jsem vyjel z poslední zatáčky téhle vísky, vidím v příkopu nějaké auto, na silnici roztřískaný favorit, všude sklo.. :shock: No dobrý, jedu dál, vyjedu Vlčtejn (dlouhý táhlý strmý kopec) a na vrcholu vidím, že od 3/4 kopce dolů stojící blikající kolona, tak jsem rychle zajel mimo silnici před nějaku hospodu (co budu jezdit na konec kolony aby to do mě napral nějaký zfetovanec v oplastovaném kadettu), noa na tom místě jsem zůstal asi hodinu než se kolona rozjela a začalo to být opět relativně bezpečné. Pod půlkou kopce v pangejtu šíleně otřískaný auto, hasiči tam... :roll: Tak jsem těch zbývajících 30km do Plzně dojel tak 20-30kmph, přičemž opakovaně jsem byl auty v pangejtu utrzen v tom že, mnou zvolená rychlost je ideální :wink: Vedl jsem kolonu asi 25 aut, a žádné mě až do Plzně nepředjelo třebaže místa bylo dost :lol: A takvá zajímavost - nejvíce bouraných aut bylo aut typu schnilý oplastovaný Opel Kadett 1.6D pyčowoe mladejch nevyježděnejch cucáků (moji vrstevníci :lol:), třebaže kadett jako takový se žádné nehody neúčastnil.. A jak jsem zaparkoval a vystoupil, první co jsem udělal bylo to, že jsem málem hodil tlamu jaké je náledi... :roll:

Rejpájdka je dobrý vůz, překrásně jel i svítil, a tímto děkuji Velké Škodě nad námi, že i dala tolik rozumu abych rejpájdku dovedl v pořádku domů a také za tuto jízdu, byla to cenná lekce.

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


Naposledy upravil Šemik dne 5.1.08, 22:34, celkově upraveno 1



5.1.08, 22:32
Profil
Dezertér
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12399
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
Jo to známe...škodovka vede kolonu..známe z vlastní zkušenosti :lol: :lol: :lol: a je zajímavý, že pak celá kolona dojede kam potřebuje :idea:

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


5.1.08, 22:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Martin 007 píše:
Jo to známe...škodovka vede kolonu..známe z vlastní zkušenosti :lol: :lol: :lol: a je zajímavý, že pak celá kolona dojede kam potřebuje :idea:


ale nie, najrýchlejšie auto je Avia, tá je vždy prvá v kolone.... :lol:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


5.1.08, 23:39
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz