
Re: Světélka do interiéru
Leosek13 píše:
Prosím o radu co udělat aby jsme mohl připojit klasickou koncovku do autozapalovače do Favorita, kde je koncovka pouze na přídavné světlo. Ne na zapalovač, existuje nějaká redukce či něco?? Děkuju
já jsem to napojil na obrysovky, na ten spínač nalevo u volantu a pak jsem tam měl místo na klasický spínač origo za 135 korun, který jsem tam přidal a ten spínal takové ty malé bodové modré interiérové svítidla jsem podsvětlil sloupky kolem oken a prostor kolem řazení blikající šajtrpáku a bomba miloš