Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Světélka do interiéru 
Autor Zpráva

Registrován: 11.10.07, 18:27
Příspěvky: 1
Příspěvek Světélka do interiéru
Prosím o radu co udělat aby jsme mohl připojit klasickou koncovku do autozapalovače do Favorita, kde je koncovka pouze na přídavné světlo. Ne na zapalovač, existuje nějaká redukce či něco?? Děkuju


11.10.07, 18:29
Profil
Příspěvek Reklama

   
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek Re: Světélka do interiéru
Leosek13 píše:
Prosím o radu co udělat aby jsme mohl připojit klasickou koncovku do autozapalovače do Favorita, kde je koncovka pouze na přídavné světlo. Ne na zapalovač, existuje nějaká redukce či něco?? Děkuju


redukciu som este nevidel a predpokladam ze neexistuje. je nutne ju prerobit na klasicku co znamena: rezanie a napasovavanie, nic prijemne ale zaroven nic zlozite. zasuvka stoji okolo 100kč, zapalovac cca 80kč

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


11.10.07, 18:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Světélka do interiéru
Leosek13 píše:
Prosím o radu co udělat aby jsme mohl připojit klasickou koncovku do autozapalovače do Favorita, kde je koncovka pouze na přídavné světlo. Ne na zapalovač, existuje nějaká redukce či něco?? Děkuju


já jsem to napojil na obrysovky, na ten spínač nalevo u volantu a pak jsem tam měl místo na klasický spínač origo za 135 korun, který jsem tam přidal a ten spínal takové ty malé bodové modré interiérové svítidla jsem podsvětlil sloupky kolem oken a prostor kolem řazení blikající šajtrpáku a bomba miloš


16.10.07, 21:36
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Redukce existuje, maj jí normálně v mototechně. Ale je lepší to předělat na normální zásuvku.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


16.10.07, 21:46
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.032s | 11 Queries | GZIP : Off ]