| Autor |
Zpráva |
|
Peter-Sweter
Registrován: 18.8.07, 22:04 Příspěvky: 114
|
 H4 ktore su lepsie
Zdravim! Chcem si do svojej Skody 120 kupit silnejsie H4-ky. Lebo tie co su zakladne svietia ako za dusicky... Urcite viete o com hovorim, neni to najhorsie ale v noci by som ocenil silnejsie vvetlo hlavne ked idem medzimesto po neosvetlenych cestach.
Pokukal som po okoly obchody a nasiel som 3 druhy:
1)H4 Blue Vision - maju modre sklo a na fore som nasiel ze su pekne silne. Maju 60/55W a prevazuje v nich xenonovy plyn
2)Druhe maju sklo take trblietave ako zrkadlo tie maju tiez 60/55W
3)Tretie su priesvitne ale maju 100/80W(priblizne, lebo si uz presne nepamatam kolko to bolo)
Alebo mi poradte nejake lepsie ak o nejakych viete.
Tymto Vas ziadam o rady ktore svietia najsilnejsie a su teda najlepsie. Dakujem
_________________ Mám Škoda 120, na ktorej sa v poslednej dobe stale s niecim hram a vylepsujem
|
| 26.10.07, 13:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Tedy, škodovka svítí nádherně už v sérii  Máš světla přes relé? Jak dálkové tak potkávací? Pokud ne, mohou být značné úbytky na kontaktech spínačů.
Jaké napětí máš v síti? Máš alespoň něco přes 14V?
Jinak dobré žárovky jsou třeba OSRAM SILVERSTAR
A samozřejmě kostry, patice a tak..
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 26.10.07, 13:38 |
|
 |
|
Peter-Sweter
Registrován: 18.8.07, 22:04 Příspěvky: 114
|
Vsetko je to v pohode. Som si teraz cital aj ine temy, a to su teda fakt take dobre tie OSRAM SILVERSTAR ako pisete? Som myslel ze su naj tie BLUE VISION.
_________________ Mám Škoda 120, na ktorej sa v poslednej dobe stale s niecim hram a vylepsujem
|
| 26.10.07, 13:51 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Peter-Sweter píše: Vsetko je to v pohode. Som si teraz cital aj ine temy, a to su teda fakt take dobre tie OSRAM SILVERSTAR ako pisete? Som myslel ze su naj tie BLUE VISION.
Jsou dobré, ja je mám a svítí to naprosto dokonale. Stejně mi to ale nejde do hlavy, škodovka svítí krásně už v základu.. Nemáš třeba záprašené paraboly? Zkus ty světla zevnitř umýt pomocí vody, jaru a destilky 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 26.10.07, 14:21 |
|
 |
|
Peter-Sweter
Registrován: 18.8.07, 22:04 Příspěvky: 114
|
no je to dost bieda ...v tme to svieti slabo.....ako kazda skodovka co som si vsimol....takze ja si mislim ze to mam vsetko v poriadku
_________________ Mám Škoda 120, na ktorej sa v poslednej dobe stale s niecim hram a vylepsujem
|
| 26.10.07, 14:43 |
|
 |
|
kofi
Registrován: 9.6.06, 13:39 Příspěvky: 86 Bydliště: okr. Michalovce
|
A neodchdza ti ta strieborna vrstva na parabolach co odraza svetlo?
_________________ Skoda Forman BMM r.v.94
|
| 27.11.07, 09:24 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 27.11.07, 09:54 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Taky jsem kupoval žárovky s větší svítivostí a zjistil jsem, že to nemá cenu. Nejdřív jsem měl nějaký s xenonovou náplní (180,- kus), který ze začátku svítily fakt hezky, časem jako by vybledly a pak odešli do věčných lovišť asi týden po sobě. Potom jsem kupoval Narvy + 50% asi 120 kus, přes léto obě v háji. Teď tam mám úplně obyč a nesvítí to o moc hůř. Připadá mi že žárovky s větší svítivostí dřív praskají, hlavně v létě když se svítí pořád. Jako řešení bych viděl světla na dení svícení + lepší žárovky, který se pak budou šetřit, ale jinka je to plýtvání penězi. Akorát nevím kam ty světla na denní svícení narvat, když tam jsou zánovní mlhovky, který se občas hodí.
_________________ Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Ford Fiesta r.v.91 37kw
|
| 27.11.07, 10:44 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
a já s těmi žárovkami s větší svítivostí mám jen dobrou zkušenost, osram silverstar, víc jak 3 roky (25 tisíc km) s tím jezdím, stále jedna sada, světlo parádní, v autě mám denní svícení, při zapnutí zapalování se spustí, při startování se zhasnou, pak se zase spustí... a je jim to jedno
|
| 27.11.07, 10:58 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
no vypadá to dobře a zní zajmavě ale 90% ??? není to trochu moc?
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 27.11.07, 11:01 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Koukněte na tohle, je to z nějakéh časáku tak 14 dní starého. Divný je, že netestovali Osram Silverstar, ale Coolblue tam je a hlavně je tam i ta nová Osramka

|
| 27.11.07, 12:51 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Jo a překvapila mě ta žárovka, co se umístila na třetím místě, protože je to žárovka, kterou můžeme vidět například v hypermárketech a obcházíme jí obloukem a ono tohle? Člověk by řekl, že to bude šmejd, ale je vidět že se pleteme.
|
| 27.11.07, 12:55 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Koukám na ně, poměr výkon/cena jasně nejlepší, s životností to bude asi horší...
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 27.11.07, 14:12 |
|
 |
|
fux.dggn
Registrován: 3.2.06, 11:46 Příspěvky: 352
|
Nepér píše: Koukám na ně, poměr výkon/cena jasně nejlepší, s životností to bude asi horší...
V tom článku se píše, že to neni na úkor životnosti.
|
| 27.11.07, 15:25 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Tak to jdu do krámu...
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 27.11.07, 16:42 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|