Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:11



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 H4 ktore su lepsie 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 18.8.07, 22:04
Příspěvky: 114
Příspěvek H4 ktore su lepsie
Zdravim! Chcem si do svojej Skody 120 kupit silnejsie H4-ky. Lebo tie co su zakladne svietia ako za dusicky... Urcite viete o com hovorim, neni to najhorsie ale v noci by som ocenil silnejsie vvetlo hlavne ked idem medzimesto po neosvetlenych cestach.

Pokukal som po okoly obchody a nasiel som 3 druhy:
1)H4 Blue Vision - maju modre sklo a na fore som nasiel ze su pekne silne. Maju 60/55W a prevazuje v nich xenonovy plyn
2)Druhe maju sklo take trblietave ako zrkadlo tie maju tiez 60/55W
3)Tretie su priesvitne ale maju 100/80W(priblizne, lebo si uz presne nepamatam kolko to bolo)
Alebo mi poradte nejake lepsie ak o nejakych viete.

Tymto Vas ziadam o rady ktore svietia najsilnejsie a su teda najlepsie. Dakujem

_________________
Mám Škoda 120, na ktorej sa v poslednej dobe stale s niecim hram a vylepsujem


26.10.07, 13:34
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tedy, škodovka svítí nádherně už v sérii :shock: Máš světla přes relé? Jak dálkové tak potkávací? Pokud ne, mohou být značné úbytky na kontaktech spínačů.

Jaké napětí máš v síti? Máš alespoň něco přes 14V?

Jinak dobré žárovky jsou třeba OSRAM SILVERSTAR

A samozřejmě kostry, patice a tak..

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


26.10.07, 13:38
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.8.07, 22:04
Příspěvky: 114
Příspěvek 
Vsetko je to v pohode. Som si teraz cital aj ine temy, a to su teda fakt take dobre tie OSRAM SILVERSTAR ako pisete? Som myslel ze su naj tie BLUE VISION.

_________________
Mám Škoda 120, na ktorej sa v poslednej dobe stale s niecim hram a vylepsujem


26.10.07, 13:51
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Peter-Sweter píše:
Vsetko je to v pohode. Som si teraz cital aj ine temy, a to su teda fakt take dobre tie OSRAM SILVERSTAR ako pisete? Som myslel ze su naj tie BLUE VISION.


Jsou dobré, ja je mám a svítí to naprosto dokonale. Stejně mi to ale nejde do hlavy, škodovka svítí krásně už v základu.. Nemáš třeba záprašené paraboly? Zkus ty světla zevnitř umýt pomocí vody, jaru a destilky :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


26.10.07, 14:21
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.8.07, 22:04
Příspěvky: 114
Příspěvek 
no je to dost bieda ...v tme to svieti slabo.....ako kazda skodovka co som si vsimol....takze ja si mislim ze to mam vsetko v poriadku

_________________
Mám Škoda 120, na ktorej sa v poslednej dobe stale s niecim hram a vylepsujem


26.10.07, 14:43
Profil

Registrován: 9.6.06, 13:39
Příspěvky: 86
Bydliště: okr. Michalovce
Příspěvek 
A neodchdza ti ta strieborna vrstva na parabolach co odraza svetlo?

_________________
Skoda Forman BMM r.v.94


27.11.07, 09:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Teď je nějaká novinka od Osramu...
http://www.e-light.cz/news/view.php?id=158

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


27.11.07, 09:54
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 12:51
Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
Taky jsem kupoval žárovky s větší svítivostí a zjistil jsem, že to nemá cenu. Nejdřív jsem měl nějaký s xenonovou náplní (180,- kus), který ze začátku svítily fakt hezky, časem jako by vybledly a pak odešli do věčných lovišť asi týden po sobě. Potom jsem kupoval Narvy + 50% asi 120 kus, přes léto obě v háji. Teď tam mám úplně obyč a nesvítí to o moc hůř. Připadá mi že žárovky s větší svítivostí dřív praskají, hlavně v létě když se svítí pořád. Jako řešení bych viděl světla na dení svícení + lepší žárovky, který se pak budou šetřit, ale jinka je to plýtvání penězi. Akorát nevím kam ty světla na denní svícení narvat, když tam jsou zánovní mlhovky, který se občas hodí.

_________________
Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Obrázek
Ford Fiesta r.v.91 37kw


27.11.07, 10:44
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
a já s těmi žárovkami s větší svítivostí mám jen dobrou zkušenost, osram silverstar, víc jak 3 roky (25 tisíc km) s tím jezdím, stále jedna sada, světlo parádní, v autě mám denní svícení, při zapnutí zapalování se spustí, při startování se zhasnou, pak se zase spustí... a je jim to jedno


27.11.07, 10:58
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Nepér píše:
Teď je nějaká novinka od Osramu...
http://www.e-light.cz/news/view.php?id=158


no vypadá to dobře a zní zajmavě ale 90% ??? není to trochu moc?

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


27.11.07, 11:01
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Koukněte na tohle, je to z nějakéh časáku tak 14 dní starého. Divný je, že netestovali Osram Silverstar, ale Coolblue tam je a hlavně je tam i ta nová Osramka

Obrázek


27.11.07, 12:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Jo a překvapila mě ta žárovka, co se umístila na třetím místě, protože je to žárovka, kterou můžeme vidět například v hypermárketech a obcházíme jí obloukem a ono tohle? Člověk by řekl, že to bude šmejd, ale je vidět že se pleteme.


27.11.07, 12:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Koukám na ně, poměr výkon/cena jasně nejlepší, s životností to bude asi horší...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


27.11.07, 14:12
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Nepér píše:
Koukám na ně, poměr výkon/cena jasně nejlepší, s životností to bude asi horší...


V tom článku se píše, že to neni na úkor životnosti.


27.11.07, 15:25
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Tak to jdu do krámu...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


27.11.07, 16:42
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 11 Queries | GZIP : Off ]