Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 11:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Krádež benzínu 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: Krádež benzínu
Kubas píše:
Martin 007 píše:
a kdo je policie :?: :?: :?: :?: :lol:

Policie by je chytila kdyby nechrápala o 30 m vedle :D :D :D
Ha ha tak jsem spal no a ,ale pak prijeli poldove ve službe a rikali jestli to ani nema cenu sepisovat ze s tim budou mit vic papirovani a stejne se nikdo nenajde ,ze to jenom zaevidujou ,kdyz by ho nasli tak to dodatecne sepisou.. neni to chyba policie ale zakonů a zbytecnyho papírování!!! :x

policie se bude vždycky hájit a svalovat všechno na papírování :D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


11.11.07, 15:44
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
No jo...tak já sa omluvůvám :oops:

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


11.11.07, 15:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.07, 21:58
Příspěvky: 330
Bydliště: Pardubice a okolí
Příspěvek Re: Krádež benzínu
Ondras83 píše:
Kubas píše:
Martin 007 píše:
a kdo je policie :?: :?: :?: :?: :lol:

Policie by je chytila kdyby nechrápala o 30 m vedle :D :D :D
Ha ha tak jsem spal no a ,ale pak prijeli poldove ve službe a rikali jestli to ani nema cenu sepisovat ze s tim budou mit vic papirovani a stejne se nikdo nenajde ,ze to jenom zaevidujou ,kdyz by ho nasli tak to dodatecne sepisou.. neni to chyba policie ale zakonů a zbytecnyho papírování!!! :x

policie se bude vždycky hájit a svalovat všechno na papírování :D:D:D:D:D:D:D:D

Ne vazne,je to tak,ted nam ukazovali kdyz udelas varovny vystrel do vzduchu tak po tobe jdou a musis udelat asi 20strankovej spis!!Je toho papirovani moc! Misto abysme byli na ulici..... :roll: jenze to vy uz nevidite jen co vam reknou media.....

_________________
Škoda Rapid 130. Rok výroby 1984, výkon 43 kW


11.11.07, 16:49
Profil
Dezertér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.06, 17:11
Příspěvky: 12402
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
Věřim věřim :(

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


11.11.07, 16:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
PČR je pro stát nehorázně drahý cirkus. Stejně jako Poslanecká sněmovna a další státní instituce. Je tu bordel prostě.

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


11.11.07, 16:57
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.07, 21:58
Příspěvky: 330
Bydliště: Pardubice a okolí
Příspěvek 
Radic píše:
PČR je pro stát nehorázně drahý cirkus. Stejně jako Poslanecká sněmovna a další státní instituce. Je tu bordel prostě.

Za to policie nemuze ,je to tak nastaveny....

_________________
Škoda Rapid 130. Rok výroby 1984, výkon 43 kW


11.11.07, 17:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
policie o 30m ďalej dáva pozor či náhodou niekto nejde.... :lol:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


11.11.07, 17:25
Profil

Registrován: 29.7.07, 08:56
Příspěvky: 250
Příspěvek 
Vít Široký píše:
otevření toho víka si představuju asi takhle: zloděj si lehne na zem, v ruce tvrdej drát správný velikosti správně na konci zahnutej, zašátrá po zámku až trefí místo, kde je přidělaný táhlo od páčky, tak cvak a je to


Na to nemaj IQ... je to nezajímá.... oni ti chytnou kapotu za roh.... zloměj jí a šáhnou rovnou na bovden a otevřou....


12.11.07, 14:54
Profil

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
A co takhle použít někde ventil co u LPG na benzín, ten když se neotevře tak nejde benzín, čili nějaký vypínač do kabiny aby se otvíral a ten na hadici na nepřístupné místo. (lehce nepřístupné. ) No a jak ji říznou tak nic neteče. Blbý napad? Nebo by to šlo?

Kubasi něco s tím dělej :-)


12.11.07, 15:10
Profil
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
to je zbytečná práce, hodí pod nádrž lavor, prorazí ji něčím (nebo veme aku vrtačkou) a vypustí si taky kolik potřebuje)


12.11.07, 15:13
Profil ICQ

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Vít Široký píše:
to je zbytečná práce, hodí pod nádrž lavor, prorazí ji něčím (nebo veme aku vrtačkou) a vypustí si taky kolik potřebuje)



Jo to jsem si taky říkal. ale zase i tohle může někoho odradit. Si řekne tak je to prázdný když to neteče.


12.11.07, 15:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Vít Široký píše:
to je zbytečná práce, hodí pod nádrž lavor, prorazí ji něčím (nebo veme aku vrtačkou) a vypustí si taky kolik potřebuje)


Prý to dělají tak že normálně třeba kuchyňákem proříznou tu hadici co spojuje nádrž a plnící potrubí.


12.11.07, 15:25
Profil ICQ

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek 
jezdit na LPG


12.11.07, 15:29
Profil

Registrován: 4.3.06, 00:36
Příspěvky: 167
Bydliště: Ostrava
Příspěvek 
Mě teď zmizel benzín tím způsobem,že mi někdo proříz tu hadici,co spojuje plnící potrubí s nádrží.Za to bych ho zabil :evil:


12.11.07, 17:44
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.06, 15:19
Příspěvky: 19160
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
PETR TOMALA píše:
Mě teď zmizel benzín tím způsobem,že mi někdo proříz tu hadici,co spojuje plnící potrubí s nádrží.Za to bych ho zabil :evil:


tam sa to kradne dosť často, dokonca na Fave už aj šroubovakom prepichnutá nádrž, alebo čím :shock:

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


12.11.07, 17:48
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 10 Queries | GZIP : Off ]