| Autor |
Zpráva |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: Krádež benzínu
Kubas píše: Ha ha tak jsem spal no a ,ale pak prijeli poldove ve službe a rikali jestli to ani nema cenu sepisovat ze s tim budou mit vic papirovani a stejne se nikdo nenajde ,ze to jenom zaevidujou ,kdyz by ho nasli tak to dodatecne sepisou.. neni to chyba policie ale zakonů a zbytecnyho papírování!!! 
policie se bude vždycky hájit a svalovat všechno na papírování  :D:D:D:D:D:D:D
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 11.11.07, 15:44 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
No jo...tak já sa omluvůvám 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 11.11.07, 15:56 |
|
 |
|
Kubas
Registrován: 27.6.07, 21:58 Příspěvky: 330 Bydliště: Pardubice a okolí
|
 Re: Krádež benzínu
Ondras83 píše: Kubas píše: Ha ha tak jsem spal no a ,ale pak prijeli poldove ve službe a rikali jestli to ani nema cenu sepisovat ze s tim budou mit vic papirovani a stejne se nikdo nenajde ,ze to jenom zaevidujou ,kdyz by ho nasli tak to dodatecne sepisou.. neni to chyba policie ale zakonů a zbytecnyho papírování!!!  policie se bude vždycky hájit a svalovat všechno na papírování  :D:D:D:D:D:D:D
Ne vazne,je to tak,ted nam ukazovali kdyz udelas varovny vystrel do vzduchu tak po tobe jdou a musis udelat asi 20strankovej spis!!Je toho papirovani moc! Misto abysme byli na ulici.....  jenze to vy uz nevidite jen co vam reknou media.....
_________________ Škoda Rapid 130. Rok výroby 1984, výkon 43 kW
|
| 11.11.07, 16:49 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Věřim věřim 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 11.11.07, 16:51 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
PČR je pro stát nehorázně drahý cirkus. Stejně jako Poslanecká sněmovna a další státní instituce. Je tu bordel prostě.
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 11.11.07, 16:57 |
|
 |
|
Kubas
Registrován: 27.6.07, 21:58 Příspěvky: 330 Bydliště: Pardubice a okolí
|
Radic píše: PČR je pro stát nehorázně drahý cirkus. Stejně jako Poslanecká sněmovna a další státní instituce. Je tu bordel prostě.
Za to policie nemuze ,je to tak nastaveny....
_________________ Škoda Rapid 130. Rok výroby 1984, výkon 43 kW
|
| 11.11.07, 17:19 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
policie o 30m ďalej dáva pozor či náhodou niekto nejde.... 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 11.11.07, 17:25 |
|
 |
|
Ales M
Registrován: 29.7.07, 08:56 Příspěvky: 250
|
Vít Široký píše: otevření toho víka si představuju asi takhle: zloděj si lehne na zem, v ruce tvrdej drát správný velikosti správně na konci zahnutej, zašátrá po zámku až trefí místo, kde je přidělaný táhlo od páčky, tak cvak a je to
Na to nemaj IQ... je to nezajímá.... oni ti chytnou kapotu za roh.... zloměj jí a šáhnou rovnou na bovden a otevřou....
|
| 12.11.07, 14:54 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
A co takhle použít někde ventil co u LPG na benzín, ten když se neotevře tak nejde benzín, čili nějaký vypínač do kabiny aby se otvíral a ten na hadici na nepřístupné místo. (lehce nepřístupné. ) No a jak ji říznou tak nic neteče. Blbý napad? Nebo by to šlo?
Kubasi něco s tím dělej 
|
| 12.11.07, 15:10 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
to je zbytečná práce, hodí pod nádrž lavor, prorazí ji něčím (nebo veme aku vrtačkou) a vypustí si taky kolik potřebuje)
|
| 12.11.07, 15:13 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
Vít Široký píše: to je zbytečná práce, hodí pod nádrž lavor, prorazí ji něčím (nebo veme aku vrtačkou) a vypustí si taky kolik potřebuje)
Jo to jsem si taky říkal. ale zase i tohle může někoho odradit. Si řekne tak je to prázdný když to neteče.
|
| 12.11.07, 15:20 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
Vít Široký píše: to je zbytečná práce, hodí pod nádrž lavor, prorazí ji něčím (nebo veme aku vrtačkou) a vypustí si taky kolik potřebuje)
Prý to dělají tak že normálně třeba kuchyňákem proříznou tu hadici co spojuje nádrž a plnící potrubí.
|
| 12.11.07, 15:25 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
jezdit na LPG
|
| 12.11.07, 15:29 |
|
 |
|
PETR TOMALA
Registrován: 4.3.06, 00:36 Příspěvky: 167 Bydliště: Ostrava
|
Mě teď zmizel benzín tím způsobem,že mi někdo proříz tu hadici,co spojuje plnící potrubí s nádrží.Za to bych ho zabil 
|
| 12.11.07, 17:44 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
PETR TOMALA píše: Mě teď zmizel benzín tím způsobem,že mi někdo proříz tu hadici,co spojuje plnící potrubí s nádrží.Za to bych ho zabil 
tam sa to kradne dosť často, dokonca na Fave už aj šroubovakom prepichnutá nádrž, alebo čím 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 12.11.07, 17:48 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|