Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 10:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 jak otevrit kapotu? 
Autor Zpráva
Příspěvek jak otevrit kapotu?
Ahoj, muzet mi nekdo poradit, jak mam nedestruktivni metodou otevrit predni kapotu u s120? utrhlo se mi totiz to lanko a to tim zpusobem ze ho ani kousek netrci v kabine. Popripade poradit, co udelat, aby se to priste nestalo. Zatim jezdim a doufam ze nepichnu kolo :D diky moc za rady


16.3.06, 19:40
Pspvek Reklama

   
Příspěvek Re: jak otevrit kapotu?
Tom píše:
Ahoj, muzet mi nekdo poradit, jak mam nedestruktivni metodou otevrit predni kapotu u s120? utrhlo se mi totiz to lanko a to tim zpusobem ze ho ani kousek netrci v kabine. Popripade poradit, co udelat, aby se to priste nestalo. Zatim jezdim a doufam ze nepichnu kolo :D diky moc za rady


da to mnoho prace, oteviral jsem ji snad 2 hodiny takovym malym hackem :wink: ten prvni zamek celkem jde, ale ten druhy, to mi fakt dalo zabrat :oops:


16.3.06, 21:36

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Co vím tak budeš potřebovat kus svařovacího drátu /na konci s háčkem/ a pevné nervy a štěstí.Od té doby měl táta na všech škodovkách natažené ještě jedno lanko.Ať v zadu /to se dá otevřít daleko lépe/ ,tak v předu. Tak hodně štěstí. čus


16.3.06, 21:40
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
Tak toto mi našťastie nehrozí. Na starých typoch Š105-120 bolo na otváranie prednej kapoty použité pevné tiahlo, ktoré otváralo kapotu zatlačením na rukoväť. Malo ešte aj tú výhodu, že kapota sa dala z kabíny aj zavrieť.

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


16.3.06, 22:56
Profil

Příspěvky: 51
Bydliště: Písek
Příspěvek 
Vymáčkonout kabelovou záslepku, která dělí kabinu od kufru a pomocí drátu nakonci zahlého se zachitit v místě, kde je upevněn spojovací drát obou "zámků" s "páčkou" zámku bližšího ke kabině. Je to dobrý natrénovat na druhém autě.


17.3.06, 11:54
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
MAJO píše:
Tak toto mi našťastie nehrozí. Na starých typoch Š105-120 bolo na otváranie prednej kapoty použité pevné tiahlo, ktoré otváralo kapotu zatlačením na rukoväť. Malo ešte aj tú výhodu, že kapota sa dala z kabíny aj zavrieť.


Pro uživatele to bylo dobrý, ale kvůli bezpečnosti se od toho přešlo na lanko...

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


17.3.06, 14:07
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz