Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 10:44



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 MIKI RACING ® 

jak vypadá?
popelnice 39%  39%  [ 13 ]
nic moc 33%  33%  [ 11 ]
normálně 3%  3%  [ 1 ]
závodní styl 9%  9%  [ 3 ]
tuning 9%  9%  [ 3 ]
hezký;) 6%  6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 33

 MIKI RACING ® 
Autor Zpráva
Dezertér
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12399
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
325i - 170kobyl 8) ale to už jsme řešili...a jenom se vozím. Ono to stačí se koukat jak za sebou necháváme dvoulitry.

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


14.9.09, 21:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Mne se to nelibi.
Kdybych nebyl admin, a nemusel bejt korektni a slusnej, tak bych tu asi napsal ze si debil, ale protoze admin jsem, tak to samozrejme nenapisu.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


14.9.09, 21:27
Profil ICQ YIM

Příspěvky: 549
Bydliště: Jilemnice
Příspěvek 
Ds, přeplácaný a jsou tam dělaný věci, který nejsou pořbea a akorát je to hnusnější. Ale když to vidim, aspoň se hejbe diskuze, asi na svýho Favorita taky naplácám nějaký blbosti, ať mi tam naskočí nějakej příspěvěk :-(

_________________
135 LX, motor 43kw, na poježdění, i zde nedostatky http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=18742

Snažím se co mi síly a finance stačí, nebijte mě


14.9.09, 22:57
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2084
Bydliště: Lovosicko
Příspěvek 
Jako hrůza no. Tuning je o nějakym smyslu - buď má přednost zrychlení, nebo má přednost maximální rychlost a tak dále. Nevim, proč se tuning změnil v neodbornou práci a lepení samolepek, nesmyslný oplastovávání (jako je třeba zadní přítlačný křídlo na Škodu 120, která má zadek dost zatíženej) atd. Já nevim, mě se tohle nelíbí. Sorry.
Škoda ho, vypadal fakt zachovale.

_________________
http://fb.com/BJpolepy


15.9.09, 01:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34
Příspěvek 
vypadá zachovale ale není je to zespodu zhinlí tak proč na to nenaplácat kde co přijde pod ruku... aspoň až se toho pak zbavím tak bude uklizeno i v baráku od všech těch krámu... jezdit se s tím dá... kufr je zadělanej s toho důvodu že se posral zámek tak sem tam dal toto a je po problému... :D neříkám že to je tuning nebo kde co... je to jen tak z recese... na kravení a veřte čučí na to všichni hodně lidí si to i fotí protože tohle se asi fakt nevidí... tohle není fáčko ze kterým se dá chlubit už díky té korozi tak sem mu dal tuhle vizáž... :evil:

_________________
škoda Favorit 89´
BMW 318i
škoda Favorit 92´


15.9.09, 07:04
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
jo to máš pravdu tohle se jentak nevidí :lol: :lol:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


15.9.09, 07:13
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2084
Bydliště: Lovosicko
Příspěvek 
Ale tak já to na jednu stranu chápu, to bys musel bejt srdcař na tyhle auta. Já měl depku z toho, že jsem na naší princeznu nalepil průhlednou srazovou samolepku na okýnko křivě. Mám tam teď dvě a už se mi to zdá hodně. Ale přísahám, že by mi ruka upadla, kdybych tam lepil něco jinýho než naše srazový samolepky.
No a jestli máš v baráku navíc nějakej rohovej gauč, možná by bylo zajímavý z toho Favorita udělat vzadu obejvák. Ale na to by se spíš hodil Forman. :)

_________________
http://fb.com/BJpolepy


15.9.09, 07:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek 
mno kolego, jedno staré přísloví říká všeho moc škodí
a když jsme u toho focení, aby to nebylo sem:
http://www.seat-forum.cz/viewtopic.php? ... lit=tuzing
http://forum.octaviaclub.cz/index.php?s ... =0&start=0

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


15.9.09, 07:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
ja by som k tomu mal tiež množstvo výhrad, ako celok to pôsobí dosť rušivo, z vonku namiesto tej krikľavej červenej si mal použiť farbu v ktorej máš kasňu, vyzeralo by to o mnoho "jemnejšie".

zadné svetlá a ten stred namiesto SPZ je diskutabilný, ale prikláňal by som sa k origo riešeniu, alebo originál reflexný panel Hella, ale ten je takmer nezohnateľný...

máš pekne nablýskaný lak, ale tie kola sa k tomu absolútne nehodia, už 14 sú polemické, ale na Fačko sa ťažko niečo hľadá nakoľko má aerodynamiku hranatej ladničky....

interiér :?: neviem, tá červená to v tvojom prípade kazí, nekompletný stredový panel :?: je to nejaké divoké....

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


15.9.09, 08:58
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
mě se 15tky na fáčku a feldě líběj a tyhle nevypadaj vůbec špatně, ale zbytek auta je humus a co řikáš o lepení všeho, co příde pod ruku, tak to je absolutní blbost :roll:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


15.9.09, 11:40
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
Som sa tlemil uz ked som cital vase reakcie, ale skoro som spadol v krcoch zo stolicky ked sa mi nacitali fotky :lol: :lol:
Najviac sa mi paci to rozmiestnenie anteniek...
Ale ten Bawo je vpohode... Az na niektore ceny Nd...

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


15.9.09, 12:01
Profil
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9430
Bydliště: Kolín
Příspěvek 
ty anteny vypadaji jak auticko na dalkove ovladani kde k tomu mas ovladac?


15.9.09, 14:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
no, když už to tady je, tak bych měl pár dotazů...původně to byl fáčko BMM, předělaný na karbec...jak jsi vyřešil dodávku paliva do motoru?...nechals původní čerpadlo?..jestli jsi vyměnil nádrž, jak jsi vyřešil palivoměr?...a otáčkoměr je původně z řj, ty to máš jak?
dík :wink:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


15.9.09, 16:24
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34
Příspěvek 
Ondras83 píše:
no, když už to tady je, tak bych měl pár dotazů...původně to byl fáčko BMM, předělaný na karbec...jak jsi vyřešil dodávku paliva do motoru?...nechals původní čerpadlo?..jestli jsi vyměnil nádrž, jak jsi vyřešil palivoměr?...a otáčkoměr je původně z řj, ty to máš jak?
dík :wink:
o palivo se stará AC pumpa která je teď v prdeli... nádrž jsem neměnil... otáčkoměr mám normál na indučku... a mám ty nový budíky...

_________________
škoda Favorit 89´
BMW 318i
škoda Favorit 92´


15.9.09, 16:44
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
To Fáčko je rok 1992. To znamená, že původní motor (na obrázku, jak se na nás směje ojnice) byl vyměněn za novší kus a ten přestavěn na karbec. Favo BMM snad ještě mělo ty díry na palivovou pumpu ne? Jen to bylo zaslepené...

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


15.9.09, 16:45
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz