| Autor |
Zpráva |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
To auto jen stálo na volnoběh... (odvzdušňování). Po jízdě už pohoda...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 21.9.09, 22:26 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Petr105 píše: Jak je možný, že se na víčku oleje objevil po výměně fridexu bílý bordel a po projížďce zase zmizel? Už se znovu neobjevil... Že by začínající těsnění pod hlavou? 
Ale taky mohl nový fridex rozpustit usazeniny které těsnily vodní prostor. Co jsi použil za fridex? A jak je těsnění pod hlavou staré?
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 22.9.09, 19:45 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Šemik píše: Ale taky mohl nový fridex rozpustit usazeniny které těsnily vodní prostor. Co jsi použil za fridex? A jak je těsnění pod hlavou staré?
1. Fridex STABIL, je tam už léta, tak jsem u něj zůstal...
2. Nemám vůbec páru...
Ten bordel se objevil, když jsem po dolití nastartoval a odvzdušňoval. Po projížďce zmizel a už se tam neobjevil, několikrát jsem se po jízdě koukal...
EDIT - Dnes jsem vyndal termostat, vypral v techničáku od mastného bordelu a vrátil zpět. Už se zase teplota drží na 80, předtím dost často vylítla na 90-100 a zpět. Tak nevím, ale preventivně bych to těsnění radši udělal. Co všechno to obnáší? Přecejen mám novej M7ADX, tak bych to chtěl podchytit předtím, než se to totálně posere všechno... 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 22.9.09, 21:42 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Včera jsem měnil těsnění víka karbu. Když jsem to starý vyndal a zničil ho, zjistil jsem, že to co tam chci dát je krátký  Bylo ještě ze zásoby po dědovi, vůbec jsem netušil, že starý papírový těsnění se smrskne... 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 25.9.09, 09:43 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 25.9.09, 13:53 |
|
 |
|
VeTeV
Senior TW team
Registrován: 18.6.09, 09:44 Příspěvky: 766 Bydliště: kde si ustelu, tam si lehnu...
|
co máš nyní na předku? pěkné seč neprakticke  )
_________________ Škoda 120GLS - renovace od základu, expediční vůz - cesta je cíl
Škoda 120L - spotřební vůz - končí
Xantia 1,8i 16v Break - ať se nám svět houpe
Když se zblázníte do řady 742 není cesty zpět - zbývá vyřešit jen otázku - kdy konečně dostanu rozum?
|
| 25.9.09, 14:01 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
Pěkné pěkné, na jaře taky něco takového provedu, teď budu rád když to složím dohromady. Uvidim co udělaj kyvkopéra z eMka a pak přizpůsobím předek.
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.9.09, 14:04 |
|
 |
|
VeTeV
Senior TW team
Registrován: 18.6.09, 09:44 Příspěvky: 766 Bydliště: kde si ustelu, tam si lehnu...
|
Carlos píše: Pěkné pěkné, na jaře taky něco takového provedu, teď budu rád když to složím dohromady. Uvidim co udělaj kyvkopéra z eMka a pak přizpůsobím předek.
me se po jedné cestě kyvkopéra z emka rozlezly a mám na zadku áčka - takže přes zimu nechávám dělat přitvrzené...
_________________ Škoda 120GLS - renovace od základu, expediční vůz - cesta je cíl
Škoda 120L - spotřební vůz - končí
Xantia 1,8i 16v Break - ať se nám svět houpe
Když se zblázníte do řady 742 není cesty zpět - zbývá vyřešit jen otázku - kdy konečně dostanu rozum?
|
| 25.9.09, 14:11 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
VeTeV píše: me se po jedné cestě kyvkopéra z emka rozlezly a mám na zadku áčka - takže přes zimu nechávám dělat přitvrzené...
Uvidíme no, ale ty máš kyvku.  A kyvkopéra jsou oproti vlečkovým podstatně nižší a tužší. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.9.09, 14:26 |
|
 |
|
VeTeV
Senior TW team
Registrován: 18.6.09, 09:44 Příspěvky: 766 Bydliště: kde si ustelu, tam si lehnu...
|
Carlos píše: VeTeV píše: me se po jedné cestě kyvkopéra z emka rozlezly a mám na zadku áčka - takže přes zimu nechávám dělat přitvrzené... Uvidíme no, ale ty máš kyvku.  A kyvkopéra jsou oproti vlečkovým podstatně nižší a tužší. 
já zapomněl že máš Garde spodek - vidím užovku tak vidím kyvku  ) jasně že jsou sice tvrdší, ale na pytel  ) HPcka si s tím vyloženě nerozumí 
_________________ Škoda 120GLS - renovace od základu, expediční vůz - cesta je cíl
Škoda 120L - spotřební vůz - končí
Xantia 1,8i 16v Break - ať se nám svět houpe
Když se zblázníte do řady 742 není cesty zpět - zbývá vyřešit jen otázku - kdy konečně dostanu rozum?
|
| 25.9.09, 14:40 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
Uvidim no, co to provede. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 25.9.09, 15:35 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
VeTeV píše: co máš nyní na předku? pěkné seč neprakticke  )
Velice, velice jednoduchá úprava  Vezl jsem na zahradu 6 pytlů brambor  Ale kdyby to šlo, nechal bych si to tak... 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 25.9.09, 16:33 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Toto jsem doma našel :
Zrovna mám 105L z 83  Přemýšlím kam s nima, alespoň jednu bych chtěl umístit někam do vozu...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 27.9.09, 16:21 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
já bych je šetřil jednou (možná už ted) budou drahý 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 27.9.09, 18:44 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
já bych si to nechal v reklamce nascanovat a podle toho si nechal udělat nový
|
| 27.9.09, 21:44 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|