Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1362 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 91  Další
 Petr105 - Škoda 105L 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
To auto jen stálo na volnoběh... (odvzdušňování). Po jízdě už pohoda...

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


21.9.09, 22:26
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Petr105 píše:
Jak je možný, že se na víčku oleje objevil po výměně fridexu bílý bordel a po projížďce zase zmizel? Už se znovu neobjevil... Že by začínající těsnění pod hlavou? :(


Ale taky mohl nový fridex rozpustit usazeniny které těsnily vodní prostor. Co jsi použil za fridex? A jak je těsnění pod hlavou staré?

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


22.9.09, 19:45
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Šemik píše:
Ale taky mohl nový fridex rozpustit usazeniny které těsnily vodní prostor. Co jsi použil za fridex? A jak je těsnění pod hlavou staré?


1. Fridex STABIL, je tam už léta, tak jsem u něj zůstal...
2. Nemám vůbec páru...

Ten bordel se objevil, když jsem po dolití nastartoval a odvzdušňoval. Po projížďce zmizel a už se tam neobjevil, několikrát jsem se po jízdě koukal...

EDIT - Dnes jsem vyndal termostat, vypral v techničáku od mastného bordelu a vrátil zpět. Už se zase teplota drží na 80, předtím dost často vylítla na 90-100 a zpět. Tak nevím, ale preventivně bych to těsnění radši udělal. Co všechno to obnáší? Přecejen mám novej M7ADX, tak bych to chtěl podchytit předtím, než se to totálně posere všechno... :?

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


22.9.09, 21:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Včera jsem měnil těsnění víka karbu. Když jsem to starý vyndal a zničil ho, zjistil jsem, že to co tam chci dát je krátký :shock: :!: Bylo ještě ze zásoby po dědovi, vůbec jsem netušil, že starý papírový těsnění se smrskne... :?

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


25.9.09, 09:43
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Co říkáte SPORT verzi přední nápravy? :wink:

Obrázek Obrázek Obrázek

Předtím - Obrázek

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


25.9.09, 13:53
Profil
Senior TW team
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.09, 09:44
Příspěvky: 766
Bydliště: kde si ustelu, tam si lehnu...
Příspěvek 
co máš nyní na předku? pěkné seč neprakticke :-))

_________________
Škoda 120GLS - renovace od základu, expediční vůz - cesta je cíl
Škoda 120L - spotřební vůz - končí
Xantia 1,8i 16v Break - ať se nám svět houpe

Když se zblázníte do řady 742 není cesty zpět - zbývá vyřešit jen otázku - kdy konečně dostanu rozum?


25.9.09, 14:01
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
Pěkné pěkné, na jaře taky něco takového provedu, teď budu rád když to složím dohromady. Uvidim co udělaj kyvkopéra z eMka a pak přizpůsobím předek.

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


25.9.09, 14:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Senior TW team
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.09, 09:44
Příspěvky: 766
Bydliště: kde si ustelu, tam si lehnu...
Příspěvek 
Carlos píše:
Pěkné pěkné, na jaře taky něco takového provedu, teď budu rád když to složím dohromady. Uvidim co udělaj kyvkopéra z eMka a pak přizpůsobím předek.


me se po jedné cestě kyvkopéra z emka rozlezly a mám na zadku áčka - takže přes zimu nechávám dělat přitvrzené...

_________________
Škoda 120GLS - renovace od základu, expediční vůz - cesta je cíl
Škoda 120L - spotřební vůz - končí
Xantia 1,8i 16v Break - ať se nám svět houpe

Když se zblázníte do řady 742 není cesty zpět - zbývá vyřešit jen otázku - kdy konečně dostanu rozum?


25.9.09, 14:11
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
VeTeV píše:
me se po jedné cestě kyvkopéra z emka rozlezly a mám na zadku áčka - takže přes zimu nechávám dělat přitvrzené...


Uvidíme no, ale ty máš kyvku. :wink: A kyvkopéra jsou oproti vlečkovým podstatně nižší a tužší. :wink:

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


25.9.09, 14:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Senior TW team
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.09, 09:44
Příspěvky: 766
Bydliště: kde si ustelu, tam si lehnu...
Příspěvek 
Carlos píše:
VeTeV píše:
me se po jedné cestě kyvkopéra z emka rozlezly a mám na zadku áčka - takže přes zimu nechávám dělat přitvrzené...


Uvidíme no, ale ty máš kyvku. :wink: A kyvkopéra jsou oproti vlečkovým podstatně nižší a tužší. :wink:


já zapomněl že máš Garde spodek - vidím užovku tak vidím kyvku :-)) jasně že jsou sice tvrdší, ale na pytel :-)) HPcka si s tím vyloženě nerozumí :-(

_________________
Škoda 120GLS - renovace od základu, expediční vůz - cesta je cíl
Škoda 120L - spotřební vůz - končí
Xantia 1,8i 16v Break - ať se nám svět houpe

Když se zblázníte do řady 742 není cesty zpět - zbývá vyřešit jen otázku - kdy konečně dostanu rozum?


25.9.09, 14:40
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
Uvidim no, co to provede. :?:

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


25.9.09, 15:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
VeTeV píše:
co máš nyní na předku? pěkné seč neprakticke :-))


Velice, velice jednoduchá úprava :arrow: Vezl jsem na zahradu 6 pytlů brambor :lol: Ale kdyby to šlo, nechal bych si to tak... :wink:

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


25.9.09, 16:33
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Toto jsem doma našel : Obrázek

Zrovna mám 105L z 83 :wink: Přemýšlím kam s nima, alespoň jednu bych chtěl umístit někam do vozu...

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


27.9.09, 16:21
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
já bych je šetřil jednou (možná už ted) budou drahý :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


27.9.09, 18:44
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
já bych si to nechal v reklamce nascanovat a podle toho si nechal udělat nový


27.9.09, 21:44
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1362 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 91  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.063s | 11 Queries | GZIP : Off ]