| Autor |
Zpráva |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
ferrari: I tak se to dá pojmout no. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 21.2.12, 22:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Tohle je ale fakt na nic... Ta všude stejná patina se mi na tom autě líbila. A těžko už jí dosáhneš znovu... Když to místo opravíš, bude to svítit jako blázen. To vidím na celolak. 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 22.2.12, 08:28 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Matovadlo do barvy na maximální možné hodnoty a pak celé auto přeleštit 
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 22.2.12, 12:23 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
To kašlu, to bude strakatý, jsou přednější věci než lak. Ten člověka domů nedoveze. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 22.2.12, 14:58 |
|
 |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Jenže když na tom celý rok makáš jak černej a pak stojíš na sraze vedle těch leštěnek, co se tam vyskytují a to tvoje vypadá jak omlácená popelnice, tak to štve... True story 
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 22.2.12, 15:34 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Možná trošku. Ale když ty víš, že máš u tý popelnice komplet udělaný nápravy a brzdy, který jsou dělaný z gruntu a za něco stojej, proti ostatním, co lítaj 20 let starou kyvku, tak Tě ten vzhled tolik nesere. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 22.2.12, 15:56 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Petr105 píše: Jenže když na tom celý rok makáš jak černej Carlos na tom zase tak moc nedělá hele 
|
| 22.2.12, 17:29 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
paži: Nárazově. Takže vlastně máš pravdu. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 22.2.12, 18:53 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Je pravda že do teoretickému polemizování o autech dáváš maximum. 
|
| 22.2.12, 19:00 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Náhodou i prakticky na tom maká, teď jak pršelo to nechal omýt 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 22.2.12, 19:05 |
|
 |
|
CrazyMan
Registrován: 28.4.08, 19:34 Příspěvky: 3328 Bydliště: Studénka
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
tapeta nebude??? 
_________________ VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw
|
| 22.2.12, 19:39 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
CrazyMan: Asi ne. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 22.2.12, 20:28 |
|
 |
|
CrazyMan
Registrován: 28.4.08, 19:34 Příspěvky: 3328 Bydliště: Studénka
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
škoda  :'(
_________________ VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw
|
| 22.2.12, 21:19 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Možná bude něco jiného, když už na tom ten lak je, jak na tom je. 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 22.2.12, 22:03 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
bude se vám to moooc líbit 
|
| 22.2.12, 22:17 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|