Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 07:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 762 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 51  Další
 Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 135S /´80 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
ferrari: I tak se to dá pojmout no. :lol:

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


21.2.12, 22:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Tohle je ale fakt na nic... Ta všude stejná patina se mi na tom autě líbila. A těžko už jí dosáhneš znovu... Když to místo opravíš, bude to svítit jako blázen. To vidím na celolak. 8)

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


22.2.12, 08:28
Profil
Junior TW team

Registrován: 13.4.08, 13:19
Příspěvky: 6030
Bydliště: Těšnovice
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Matovadlo do barvy na maximální možné hodnoty a pak celé auto přeleštit :wink:

_________________
Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly


22.2.12, 12:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
To kašlu, to bude strakatý, jsou přednější věci než lak. Ten člověka domů nedoveze. :D

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


22.2.12, 14:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.08, 11:26
Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Jenže když na tom celý rok makáš jak černej a pak stojíš na sraze vedle těch leštěnek, co se tam vyskytují a to tvoje vypadá jak omlácená popelnice, tak to štve... True story 8)

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


22.2.12, 15:34
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Možná trošku. Ale když ty víš, že máš u tý popelnice komplet udělaný nápravy a brzdy, který jsou dělaný z gruntu a za něco stojej, proti ostatním, co lítaj 20 let starou kyvku, tak Tě ten vzhled tolik nesere. 8)

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


22.2.12, 15:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Petr105 píše:
Jenže když na tom celý rok makáš jak černej


Carlos na tom zase tak moc nedělá hele :lol:


22.2.12, 17:29
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
paži: Nárazově. Takže vlastně máš pravdu. :mrgreen:

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


22.2.12, 18:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Je pravda že do teoretickému polemizování o autech dáváš maximum. :D


22.2.12, 19:00
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Náhodou i prakticky na tom maká, teď jak pršelo to nechal omýt :mrgreen:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


22.2.12, 19:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.08, 19:34
Příspěvky: 3328
Bydliště: Studénka
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
tapeta nebude??? :(

_________________
VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw Obrázek


22.2.12, 19:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
CrazyMan: Asi ne. :)

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


22.2.12, 20:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.08, 19:34
Příspěvky: 3328
Bydliště: Studénka
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
škoda :( :'(

_________________
VW Passat 3B3 1.9 TDI 96Kw Obrázek


22.2.12, 21:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.08, 20:02
Příspěvky: 8624
Bydliště: Praha 13
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
Možná bude něco jiného, když už na tom ten lak je, jak na tom je. :mrgreen:

_________________
Škoda Rapid '19 TSi 70kW
Polo Fox '85 29kW


22.2.12, 22:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Carlos - Škoda 105 S -> Škoda 120 /´80
bude se vám to moooc líbit :D


22.2.12, 22:17
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 762 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 51  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.055s | 11 Queries | GZIP : Off ]