| Autor |
Zpráva |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Josef.Radocha píše: skůtr poslední dobou žere jak prokopnutej... kolo je lepší.. to je 2T?
|
| 21.6.11, 17:16 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
125ccm 4T
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.6.11, 17:46 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
tak tam musí být téměř nemožný dostat se nad 3l/100 ne? :O
|
| 21.6.11, 17:49 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
posledni mereni slo skoro ke 4
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.6.11, 18:04 |
|
 |
|
Dawid130
Registrován: 9.2.07, 15:16 Příspěvky: 9049
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Nějakou údržbu ten skútr má?
|
| 21.6.11, 18:29 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
samozrejme... ale chybi tam vykon..
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.6.11, 18:42 |
|
 |
|
novomi
Registrován: 29.11.07, 18:11 Příspěvky: 4270 Bydliště: kousek od Tábora
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Teda, ale je to smutný. Koupí se Yeti, nejsou peníze, prodá se Rapid  . To tě těch pár tisíc za Rapida vytrhne ?
_________________ Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM
|
| 21.6.11, 19:27 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
sam nevim co bude a co ne... zatim to snad uhraju bez radikalnich rozhodnuti...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 21.6.11, 19:48 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
hod ho do stodoly pod plachtu
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 22.6.11, 10:29 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Přesně, nic jinýho se totiž nevyplatí s tím dělat.
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 22.6.11, 10:42 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
mít to kam hodit tak no problém, ale to že teď místo je neznamená, že bude za rok či dva...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 22.6.11, 11:38 |
|
 |
|
paži
Registrován: 5.10.08, 20:25 Příspěvky: 9032 Bydliště: Jihlava
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
na druhou stranu stejně tak nevíš jestli nebudeš mít za rok dva dost peněz a nebudeš nasranej, že jsi ho prodal
|
| 22.6.11, 12:21 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
však sjem psal, že to vypadá, na to, že se situace zlepší... teď musím hold vydržet...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 22.6.11, 12:47 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
pretazena hlava, vana, vodni pumpa a sponku v motoraku.. nekde sakne fridex...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 25.6.11, 16:18 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
 Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Kurňa tak nadále nechladíme... Nový termostat, čidlo,... stále to cestuje... zítra ještě zkusím dát lepší kostru.... a pak budík.. jo a začla kvést LZ postranice.... zabiju lakýrníka...
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 28.7.11, 21:53 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|