Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:16



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 96  Další
 Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč) 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Josef.Radocha píše:
skůtr poslední dobou žere jak prokopnutej... kolo je lepší..


to je 2T?


21.6.11, 17:16
Profil
Příspěvek Reklama

   
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
125ccm 4T

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.6.11, 17:46
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
tak tam musí být téměř nemožný dostat se nad 3l/100 ne? :O


21.6.11, 17:49
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
posledni mereni slo skoro ke 4

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.6.11, 18:04
Profil ICQ

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Nějakou údržbu ten skútr má?


21.6.11, 18:29
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
samozrejme... ale chybi tam vykon..

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.6.11, 18:42
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.07, 18:11
Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Teda, ale je to smutný. Koupí se Yeti, nejsou peníze, prodá se Rapid :( .
To tě těch pár tisíc za Rapida vytrhne ?

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


21.6.11, 19:27
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
sam nevim co bude a co ne... zatim to snad uhraju bez radikalnich rozhodnuti...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


21.6.11, 19:48
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
hod ho do stodoly pod plachtu

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


22.6.11, 10:29
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Přesně, nic jinýho se totiž nevyplatí s tím dělat.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


22.6.11, 10:42
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
mít to kam hodit tak no problém, ale to že teď místo je neznamená, že bude za rok či dva...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


22.6.11, 11:38
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.08, 20:25
Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
na druhou stranu stejně tak nevíš jestli nebudeš mít za rok dva dost peněz a nebudeš nasranej, že jsi ho prodal


22.6.11, 12:21
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
však sjem psal, že to vypadá, na to, že se situace zlepší... teď musím hold vydržet...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


22.6.11, 12:47
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
pretazena hlava, vana, vodni pumpa a sponku v motoraku.. nekde sakne fridex...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


25.6.11, 16:18
Profil ICQ
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.08, 15:50
Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Josef.Radocha - Rapid 130 (Rapído nebo taky Pomeranč)
Kurňa tak nadále nechladíme... Nový termostat, čidlo,... stále to cestuje... zítra ještě zkusím dát lepší kostru.... a pak budík.. jo a začla kvést LZ postranice.... zabiju lakýrníka...

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


28.7.11, 21:53
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1427 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 96  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.034s | 11 Queries | GZIP : Off ]