jindra píše:
sundej víko rozdělovače , odpoj hadičku podtlaku od karbecu vytvoř podtlak pusou a hned uvidíš jestli to funguje.
já měl prasklou membránu , koupil sem nový podtlak znovu sešteloval a OK
To jsem zkoušel už, v pohodě, .. akorát po první to bylo trocha zadrhlé musel jsem pořádně nasát pusou

a potom už jak pomásle (i rukou - to je jasná věc

) .. Ale zdá se mi volná hadička, musím ji pořádně připevnit a mohlo by to být O.K
