Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 15:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Stříle z výfuku 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.07, 17:15
Příspěvky: 50
Bydliště: Vsetín
Příspěvek Re: ....
Kalista píše:
a co tam lijes za benal v pripade jakej mas motor??

Tož nejčastěj (podla cen na benzince) = Natural 95 ... a motor mám orig. Škoda 120 L

_________________
Renault 21, 2.2 GTX, phase 2, LPG, 8l/100km (LPG)
----
Zháňka Toyoty Supry MKIII Turbo Targa; r.v. 1991 ; 3000 ccm ; swap engine z MK4 - 235 kW


30.3.07, 22:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.07, 00:34
Příspěvky: 478
Bydliště: hodonínsko,zarazice
Příspěvek 
Luke píše:
jindra píše:
sundej víko rozdělovače , odpoj hadičku podtlaku od karbecu vytvoř podtlak pusou a hned uvidíš jestli to funguje.
já měl prasklou membránu , koupil sem nový podtlak znovu sešteloval a OK

To jsem zkoušel už, v pohodě, .. akorát po první to bylo trocha zadrhlé musel jsem pořádně nasát pusou :lol: a potom už jak pomásle (i rukou - to je jasná věc :P ) .. Ale zdá se mi volná hadička, musím ji pořádně připevnit a mohlo by to být O.K :idea:

to je fakt hadička musí držet pevně , a občas pár kapek oleje neuškodí

_________________
ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450


30.3.07, 22:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek ....
davas tam olovo???


30.3.07, 22:56
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.07, 17:15
Příspěvky: 50
Bydliště: Vsetín
Příspěvek Re: ....
Kalista píše:
davas tam olovo???

jj

_________________
Renault 21, 2.2 GTX, phase 2, LPG, 8l/100km (LPG)
----
Zháňka Toyoty Supry MKIII Turbo Targa; r.v. 1991 ; 3000 ccm ; swap engine z MK4 - 235 kW


30.3.07, 23:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Martin 007 píše:

Chci se tedy zeptat jesi na todle ma vliv taky predstih - upozornuji ze jsme ho stelovali po GO pouze od oka a to včetně bohatosti !!!

Zatim dikas Martin 2007.


Samo že to na to má vliv :wink: Seřiď si předstih na 7° a zkus to....

Popř. můžeš zkusit třeba pár stupňů přidat kdyby se ti to furt nezdálo...

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


31.3.07, 09:15
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Martin 007 píše:
dnes se jel s kámošovim Rapidem a tomu de motor paradne na 5500 a v pohodě se tam udrží ?!?


mě de plynuje na 6000 a udrží se tam :wink: ale ne že bych ho tam hnal furt

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


31.3.07, 12:14
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.07, 15:16
Příspěvky: 4588
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek ....
tak to je v klidu me to taky srili kdyz rychle uberu


31.3.07, 14:52
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.023s | 11 Queries | GZIP : Off ]