Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 08:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Benzin v oleji 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
pokiaľ by to mal robiť sýtič, skús ho jednoducho odpojiť...nepoznám síce karby Favo, ale viem, že tam ide urobiť mech. sýtič = musí sa dať odpojiť...tak ho odpoj a vyskúšaj...lebo tiež si myslím, že sú len dve cesty, kadiaľ sa dostane benzín do oleja - cez benz. pumpu, alebo sýtičom cez krúžky...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


3.4.07, 18:41
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
ferrari píše:
pokiaľ by to mal robiť sýtič, skús ho jednoducho odpojiť...nepoznám síce karby Favo, ale viem, že tam ide urobiť mech. sýtič = musí sa dať odpojiť...tak ho odpoj a vyskúšaj...lebo tiež si myslím, že sú len dve cesty, kadiaľ sa dostane benzín do oleja - cez benz. pumpu, alebo sýtičom cez krúžky...


ferrari ti pomohu k poznání fáfo nemá sytič ale přívěru vzduchu miloš


3.4.07, 19:44
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
Drak píše:
Nejspíš budeš mít to, co popisuju, nejspíš by to vyřešila výměna pístů+vložek, zákazníkovi jsme doporučili výměnu motoru za jinej typ, nebo prodat auto, je to nejspíš nějakej zakopanej pes z boleslavi.


pokud náš v pořádku karbec a AC pumpu a spalování OK, tak to asi nezjistíš nikdy, já jsem měl případ ukrajinci koupili levný benzín v polsku a lezlo to do oleje a já jsem krmil feldu benálem za šest korun, ze začátku se jí moc nechtělo ale pak to nepoznala a valila a olej jsem musel měnit co 5000 taky rostl asi o litr, kroužky to nepořeší miloš


No to je prave to ceho sem se bal :( - vymena pistu, krouzku a vlozek (sada stoji kolem 3500 kc) Krouzky asi kolem 800 tak sme si myslel ze by to jen korouzky zachranili ale kdyz rikate ze ne - ze to chce celou sadu tak to se oprava vysplha s ostatnim materialem + gufera + teseneni aspon na 5000 kc. to tam radsi hodim motor co muzu mit za pakatel ale bohuzel hlucnej a najeto taky nema zrovna malo :(


4.4.07, 11:45
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz