|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Felicia 1.3 mpi ze vstřikovací trysky stříká benzín
| Autor |
Zpráva |
|
filip.zila95
Registrován: 19.7.12, 12:33 Příspěvky: 10
|
 Felicia 1.3 mpi ze vstřikovací trysky stříká benzín
Ahoj mám takovej problém o víkendu sem měnil těsnění pod hlavu a když jsem mel kompletně motor poskládaný tak mi to při přidání plynu začlo cukat a vynechávat a střílet z výfuku tak jsem si řek že to budou asi špatně seřízené ventily no tak jsem sundal kryt ventilů ještě jsem zkusil nastartovat a najednou mi ze čtvrté vstřikovací trysky začal stříkat benzín tak jsem se podíval a kousel toho maleho kulatého těsnění u trysky se utrhl ale nevím jestli se to mohlo utrhnout právě špatně seřízenýma ventilama nebo je to prostě náhoda. Díky všem za rady
|
| 19.7.12, 12:42 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Felicia 1.3 mpi ze vstřikovací trysky stříká benzín
asi náhoda, ps: za novej ten kroužek si připrav zhruba 130,- za jeden
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 19.7.12, 13:34 |
|
 |
|
filip.zila95
Registrován: 19.7.12, 12:33 Příspěvky: 10
|
 Re: Felicia 1.3 mpi ze vstřikovací trysky stříká benzín
NO ale problém je že to těsnění nikde nemůžu sehnat a nevíte někdo o odkazu na nějaké ? dík
|
| 20.7.12, 11:36 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|