Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:16



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Felicia 1.3 mpi ze vstřikovací trysky stříká benzín 
Autor Zpráva

Registrován: 19.7.12, 12:33
Příspěvky: 10
Příspěvek Felicia 1.3 mpi ze vstřikovací trysky stříká benzín
Ahoj mám takovej problém o víkendu sem měnil těsnění pod hlavu a když jsem mel kompletně motor poskládaný tak mi to při přidání plynu začlo cukat a vynechávat a střílet z výfuku tak jsem si řek že to budou asi špatně seřízené ventily no tak jsem sundal kryt ventilů ještě jsem zkusil nastartovat a najednou mi ze čtvrté vstřikovací trysky začal stříkat benzín tak jsem se podíval a kousel toho maleho kulatého těsnění u trysky se utrhl ale nevím jestli se to mohlo utrhnout právě špatně seřízenýma ventilama nebo je to prostě náhoda. Díky všem za rady


19.7.12, 12:42
Profil
Příspěvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Felicia 1.3 mpi ze vstřikovací trysky stříká benzín
asi náhoda, ps: za novej ten kroužek si připrav zhruba 130,- za jeden

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


19.7.12, 13:34
Profil ICQ

Registrován: 19.7.12, 12:33
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: Felicia 1.3 mpi ze vstřikovací trysky stříká benzín
NO ale problém je že to těsnění nikde nemůžu sehnat a nevíte někdo o odkazu na nějaké ? dík


20.7.12, 11:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.121s | 11 Queries | GZIP : Off ]