Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Trhanie favorita pri pridani plynu 
Autor Zpráva

Registrován: 9.4.12, 00:31
Příspěvky: 27
Příspěvek Trhanie favorita pri pridani plynu
Zdravim aky to moze byt problemked pridám viacej plynu tak mi trha motor,alebo niekedy to ani nemusím vela plynu pridat a robi to iste,ale ked sa to rzbehne tak ide v pohode.


14.4.12, 22:50
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
VN, svíčky, podle stavu svíček směs...spotřeba v normě?

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


14.4.12, 22:53
Profil

Registrován: 9.4.12, 00:31
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
Spotreba?? Hmm...da sa to tak povedat ze v norme.Asi to budu sviecky.Aku farbu by mali mat ked su v pohode? A ako by mali vyzerat ked su KO?


14.4.12, 23:00
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.11, 17:43
Příspěvky: 18
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
vyčisti rozdělovač, a výměn svíčky 180kč a máš po starosti nebo špatný benzín:)

_________________
Favorit 136l rv.89 najeto 100t.první majitel palubka felicie + sedačky 00", otáčkoměr budíky z 94",kola 14 185/50+podložky 3cm, laděný výfuk,sportovní sání,folie na zadních oknech..


15.4.12, 15:23
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
když čistím rozdělovač tak obrousím kontakty tou zubařskou bruskou pak naliju strošku acetonu do víčka hodím tam palec a odmastím vyčistím dokonale,

palec může být i prasklý nebo propálený


15.4.12, 15:36
Profil

Registrován: 9.4.12, 00:31
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
ake najlepsie sviecky pre 135 LUx silver line jednobod strek.Ake kupovat??


15.4.12, 16:47
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
jednokontaktne bosch alebo brisk. Obe funguju spolahlivo

podla DP tam idu napriklad tieto:
Bosch FR 8 DC Bosch FR 7 DC
NGK BCPR 5 ES NGK BKR 6 ES
Champion RC 12 YC

Ked budes v obchode kup aj nove VN kable, viecko a palec rozdelovaca. vsetko pytaj na BMM.
Ak nepomoze vymen zapalovaci modul (zozen pouzity, novy origo stoji dost penazi, cinu nekupuj)

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


16.4.12, 01:18
Profil

Registrován: 17.9.06, 15:37
Příspěvky: 14999
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
Pokud chcete svíčky Brisk, tak 17ky.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


16.4.12, 04:38
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
podle mě to pomůže jen částěčně máš velkou vůli v rozdělovači a velký předstih :oops:


16.4.12, 16:05
Profil

Registrován: 9.4.12, 00:31
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
diky chlapy hned ako kupim pomenim napisem ako som dopadol dikess..


16.4.12, 21:02
Profil

Registrován: 9.4.12, 00:31
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
slovacek.milos píše:
podle mě to pomůže jen částěčně máš velkou vůli v rozdělovači a velký předstih :oops:

A nenastavuje si to sama Riadiaca jednotka to zapalovanie alebo ako to je ? ked tam mam mam jednobod s RJ ?


29.4.12, 23:08
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
Owen píše:
diky chlapy hned ako kupim pomenim napisem ako som dopadol dikess..



ty máš fáčko BMM :?:


30.4.12, 07:16
Profil

Registrován: 9.4.12, 00:31
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
Mozno budem brzda teraz,ale čo znamená toto BMM ?


30.4.12, 12:47
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
to značí jednobodovou stříkačku prostě to není karburátor :D
jak psali už vejš dej jinej palec tydle levný nový nic nevydržej mě třeba odcházel vždy do půl roku proč nevim pak koukni na vůli v rozdělovači vymele se či střihne zajištovací kolík toho ozubenýho kolečka a pak to blbne 8)

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


30.4.12, 12:51
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Trhanie favorita pri pridani plynu
Owen píše:
Mozno budem brzda teraz,ale čo znamená toto BMM ?

bosch mono motronik :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


30.4.12, 14:13
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.029s | 10 Queries | GZIP : Off ]