Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 11:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Cvakání při startování 
Autor Zpráva

Registrován: 8.2.07, 23:14
Příspěvky: 445
Bydliště: Rychvald
Příspěvek Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
manchman píše:
Tohle jsem udělal je pro to, aby to bylo slyšet. Jinak samozřejmě pustím klíček hned, jak to naskočí..


to je sicé hezké ale pak to tak hnusně rachtám úplně každému... jen málokdo má ty nervy držet ten klíček tak dlouho :D většina lidí se nad chudakem starterem slituje a nechá motor běžet si sám :D

_________________
Škoda Felicia 1.3Mpi/50kW/Cimbu chip, 7/96
http:\\jedla.kx.cz


21.2.12, 19:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 10.8.09, 14:55
Příspěvky: 467
Bydliště: Opava
Příspěvek Re: Cvakání při startování
link na to video byl smazán ? :D .. bych chtěl vidět jak potrápit startér :D (osobně na to nervy nemám :D)

_________________
Škoda RAPID - 135 (1988)Jeden z 1 272 kusů ! ;) Fotky
BMW E36 318i touring (1996) Jeden z miliónů křápů ... Fotky
Manet Korado (1998) - Puch Supermaxi Fotky + Babetta 210 (1986) - Pekelný stroj Fotky


24.2.12, 01:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 17.9.11, 20:58
Příspěvky: 31
Příspěvek Re: Cvakání při startování
Ano, video jsem smazal a to z jedinýho důvodu. Místo toho, abyste mi tu poradili co s tím mám dělat - jestli reklamovat nebo zda je závada jinde (což napsali uživatelé škodovka a Miloš), tak jste mi tu slušnou formou sdělovali, že jsem pako. Opakuji - vím, že točit startér po naskočení motoru je prasárna, ale jak jinak jsem Vám měl opravdu dokázat, že to cvaká během točení startéru?


24.2.12, 16:54
Profil
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Cvakání při startování
odpojit cerpadlo nafty a nechat to na starter tocit dele :-D

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


24.2.12, 18:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.018s | 10 Queries | GZIP : Off ]