
Re: Cvakání při startování - edit /VIDEO/
manchman píše:
Tohle jsem udělal je pro to, aby to bylo slyšet. Jinak samozřejmě pustím klíček hned, jak to naskočí..
to je sicé hezké ale pak to tak hnusně rachtám úplně každému... jen málokdo má ty nervy držet ten klíček tak dlouho

většina lidí se nad chudakem starterem slituje a nechá motor běžet si sám
