| Autor |
Zpráva |
|
Krozak
Registrován: 18.12.11, 23:37 Příspěvky: 112 Bydliště: -----
|
 Re: škoda favorit upravy
Di doháje Ondro  i se setrvačníkem z fava kterej mužeš vyvážit a vylepšit ho též tak na něj mužeš najet víc než ty tu píšeš. Pokud ty si chytrej z googlu tak pardon já zapoměl ale měli by si googlaři najít lepší překladač tendle jim nesaha ani po kotníky. Edit: Já třebas ne, ale věřim toho že to jde jen to udělat a chtít. Když sem seděl a řidil V6 ve felicii tak proč by nešlo todle když jde tamto 
|
| 7.1.12, 02:15 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda favorit upravy
Citace: ... tak na něj mužeš najet víc než ty tu píšeš... ja nekde pisu, kolik se da najet na setrvak z fava? Citace: ..měli by si googlaři najít lepší překladač tendle jim nesaha ani po kotníky... tak ted vubec nevim o cem mluvis kamo a ze jsi jezdil s V6 felicii, to jsem taky jeste nevidel...co to bylo za motor prosimte?
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 7.1.12, 02:18 |
|
 |
|
biker901
Registrován: 26.7.11, 09:47 Příspěvky: 24 Bydliště: praha-východ, říčany
|
 Re: škoda favorit upravy
představ si ty hele že sem to hnusný bago viděl pod kapotou ze spoda a z různejch pohledů ale jak vidím tak ty jsi ještě nedošel k prozření že na světě jou taky normální lidi a ne jen namachrovaný idioti co všechno vědí. ano myslim tebe ondrasi ... a až ti klekne tak se ozvi třeba mamince pod sukní. absolutně nechápeš co člověk řiká asi si jen vyfetovaná palice. neřikal sem že ti klika odejde zetra ale že když se nevyváží tak se brutálě sníží životnost a nepomůžeš si s tim tolik jako když bys to vyvážil neni divu že se ti nepodailo auto postavit když nic neuděláš pořádně, hlavně že všecko víš 
|
| 7.1.12, 02:20 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda favorit upravy
a mylsis, ze z vyroby je vyvazenej? ano je, ale na kolik? na gramy?...trosku si prostuduj setrvacnost sil  ...jak pises, ze se snizi zivotnost pri odlehceni a nevyvazeni setrvacniku...tak o kolik? stovky km? desitky tisic km?...a jak poznam, ze je vyvazenej a nevyvazenej, kdyz je v aute? vibruje to nebo co? a kdyz jsi videl to "bago" (doufam, ze myslis baworaka) tak jak by jsi chtel dat podelne ulozenej motor, kterej je na svou dylku sirsi nez celej favorit do pricnyho ulozeni favorita? a ze jsem namachorvanej idiot, co vsechno vi?...nene, zdaleka vsechno nevim 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 7.1.12, 02:24 |
|
 |
|
biker901
Registrován: 26.7.11, 09:47 Příspěvky: 24 Bydliště: praha-východ, říčany
|
 Re: škoda favorit upravy
je vidět že všechni nevíš tak se tak nechovej  a jak tam s nim? třeba to postavit na rám a uložit ho dozadu a hnat zadní osu? by tě nenapadlo vid. dělat bych to nechtěl ale i to by e udělat dalo  a ty sčitálku co čte a ví ale rukama udělá kulový si čti a rači přemejšlej kde děláš chyby že ti to nedrandí 
|
| 7.1.12, 02:30 |
|
 |
|
Krozak
Registrován: 18.12.11, 23:37 Příspěvky: 112 Bydliště: -----
|
 Re: škoda favorit upravy
Stačí ti cočko, fryčka a plechařina a v bohatě si poradíš. Co to je, viděl si někdy ondrasi V6 ve felicii?? Viděl si někdy auto tak uzký a v něm nacpaná V6? Asi ne jinač bys tu neříkal takový kecy. Končim v týdle debatě. Bikers: Kdybys chtěl napiš sz, a já se poptám strejce na to vyvážení OK?
|
| 7.1.12, 02:30 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda favorit upravy
biker:ja uz mam postaveny 2 auta, co ty? 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 7.1.12, 02:31 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
A to má být jako umění obalit nějaký motor nějakou karoserií? To jsou pak chlapíci, co vyrábějí domácí malotraktory asi tuningovými bohy. 
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 7.1.12, 02:33 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda favorit upravy
Krozak píše: Stačí ti cočko, fryčka a plechařina a v bohatě si poradíš. Co to je, viděl si někdy ondrasi V6 ve felicii?? Viděl si někdy auto tak uzký a v něm nacpaná V6? Asi ne jinač bys tu neříkal takový kecy. Končim v týdle debatě. Bikers: Kdybys chtěl napiš sz, a já se poptám strejce na to vyvážení OK? V6 jsem ve felicii nevidel, videl jsem 1,8T ve skodovce, cetl jsem o 1,9TDI ve 130tce a videl jsem VR6 ve felde, videl jsem 2,0 16V z opla ve felicii, videl jsem 1,6SR v pickupu, ale V6 jeste ne  vsechno jde, i chcipla koza, jen trochu tahne 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 7.1.12, 02:33 |
|
 |
|
biker901
Registrován: 26.7.11, 09:47 Příspěvky: 24 Bydliště: praha-východ, říčany
|
 Re: škoda favorit upravy
no jo koukám to i borrreeec postavil si dvě káry co jak si sám řek stojej za píču no to ses vyznamenal já mám auto v provozu a průběhu tavby zároveň a za kariéru šťourání sem udělal tři kompletní motorky a je dva motory do motorek a nechci se vychloubat jako ty ale ty motory aspon za něco stály . rozhodně za víc než tvý chytrý kecy
|
| 7.1.12, 02:35 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda favorit upravy
nerek jsem, ze jsou napicu, jestli jo, ukaz mi to  jen jsem rek, ze prectenim par radku na netu se neudela 74kw  ja jsem si to zkusil, dostat vykon z motoru, tak vim, jaky to je... mam napad: uklidni emoce, prestan me porad urazet a jasne rekni, na co ten motor chces (rozdil je zavod a cesta do skoly), co mas v planu udelat (realne v dohledny dobe a v jakym poradi) no a pak (teda vlastne zaprve): kolik na to mas penez  ...on totiz postavit takovej motor muze vyjit treba i na 214 000kc 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 7.1.12, 02:40 |
|
 |
|
Krozak
Registrován: 18.12.11, 23:37 Příspěvky: 112 Bydliště: -----
|
 Re: škoda favorit upravy
Přečti příspěvek, kde máš jasně řečeno " jemi jedno kolik do toho vrazim" a je i psano že to muže dýl trvat ale že dotohá co muže.. jen číst a nedělat machra 
|
| 7.1.12, 02:43 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda favorit upravy
hm, jenze to je informace uplne nahovno...kdyz tam da jen 300/300 vacku a na dalsi nebude mit prachy a bude zbytek chtit udelat az za pul roku, tak je pul roku bez auta, protoze to nebude jezdit... Krozaku, sezen mi tu dobu prendani setrvaku z 1,6 na motor skoda OHV  me by to zajimalo
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 7.1.12, 02:46 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda favorit upravy
MATTESS píše: Nebude snazší setrvák z Fabky OHV než z Feldy 1,6? Seriová spojka zvládá 90k. Kolik plánuješ výkon? Pro vačku bych šel do Motor Excel. Nejlépe osobní návštěva a probrat využítí auta. Od toho se vše řídí. Nebo Krejbych, Chovanec... z fabky OHV to je stejne jako z 1,6...
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 7.1.12, 02:46 |
|
 |
|
biker901
Registrován: 26.7.11, 09:47 Příspěvky: 24 Bydliště: praha-východ, říčany
|
 Re: škoda favorit upravy
do školy už pár let nechodim. vydělávám vcelku slušně takže investi budou a nemyli nejsem tak pitomej abych buch odstavil auto a rok na něm kutil. fako bude pojízdný a bude se od zákldu stavět jinej motor kterej se pak jen přehodí  . a sory ale kdyby ses nechova tak jak em psal tak bych to nepsal 
|
| 7.1.12, 02:51 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|