Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 12:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Trhanie motor felicia 1.3 MPI 
Autor Zpráva

Registrován: 6.1.11, 16:22
Příspěvky: 8
Příspěvek Trhanie motor felicia 1.3 MPI
Zdravim Vas,chcel by som sa poradit,kupil som starsiu feliciu 1.3 MPI,motoricky chodi dobre,len ked napriklad idem do zakruty a preradim potom napr.do 3-ky,ked sa rozbieham troska to trha a potom to zas ide dobre.Robi to vtedy ked tak naraz pridam,alebo aj ked z volnobehu razom pridam,vo vyssich otackach je to potom uz OK.Mozno to bude svieckami,predchadzajuci majitel auta mi ich kazal vymenit,este som to vsak nestihol,alebo to moze byt nieco ine?Dakujem.


14.4.12, 17:04
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: Trhanie motor felicia 1.3 MPI
neni nic jednodušího než se na ně podívat leč pokud ti je předchozí majitel doporučil vyměnit věděl asi proč :D
dej nový pojezdi a uvidíš :idea:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


14.4.12, 17:23
Profil

Registrován: 6.1.11, 16:22
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Trhanie motor felicia 1.3 MPI
Sviecky vymenene,trhanie prestalo.


16.4.12, 21:45
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.039s | 12 Queries | GZIP : Off ]