|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Trhanie motor felicia 1.3 MPI
| Autor |
Zpráva |
|
Juro M
Registrován: 6.1.11, 16:22 Příspěvky: 8
|
 Trhanie motor felicia 1.3 MPI
Zdravim Vas,chcel by som sa poradit,kupil som starsiu feliciu 1.3 MPI,motoricky chodi dobre,len ked napriklad idem do zakruty a preradim potom napr.do 3-ky,ked sa rozbieham troska to trha a potom to zas ide dobre.Robi to vtedy ked tak naraz pridam,alebo aj ked z volnobehu razom pridam,vo vyssich otackach je to potom uz OK.Mozno to bude svieckami,predchadzajuci majitel auta mi ich kazal vymenit,este som to vsak nestihol,alebo to moze byt nieco ine?Dakujem.
|
| 14.4.12, 17:04 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: Trhanie motor felicia 1.3 MPI
neni nic jednodušího než se na ně podívat leč pokud ti je předchozí majitel doporučil vyměnit věděl asi proč dej nový pojezdi a uvidíš 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 14.4.12, 17:23 |
|
 |
|
Juro M
Registrován: 6.1.11, 16:22 Příspěvky: 8
|
 Re: Trhanie motor felicia 1.3 MPI
Sviecky vymenene,trhanie prestalo.
|
| 16.4.12, 21:45 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|