| Autor |
Zpráva |
|
rockyyy1
Registrován: 2.1.12, 20:46 Příspěvky: 45 Bydliště: České Budějovice
|
 motor
Zdravím lidi,chci se zeptat jestli do fáčka bych dostal motor i převodovku z Golfa III 2.0 GTi .. časem bych se chtěl do něčeho pustit...tak jestli bych tam tenhle motor dostal,či jinej silnější motor 
_________________ Pepan
|
| 10.2.12, 12:45 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: motor
ještě vydrž měsíc jak se bude jařit chytnou tě jiné aktivity a blbosti přejdou 
|
| 10.2.12, 12:50 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: motor
To záleží na tom, jak si zručný  Ale jestli čekáš přesný návod co a jak, tak to jdi rozběhat
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 10.2.12, 12:54 |
|
 |
|
rockyyy1
Registrován: 2.1.12, 20:46 Příspěvky: 45 Bydliště: České Budějovice
|
 Re: motor
Jak myslíte,na vtípky nemám zrovna náladu  jenom to chci časem zrenovovat,akorát silnější motor bych dotoho chtěl dát,no co tady se asi od vás nic nedozvím 
_________________ Pepan
|
| 10.2.12, 12:56 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: motor
Hlavně než tam začneš cpát silnější motor, zesil podvozek. Především brzdy.
Nejlepší bude koupit toho Golfa s daným motorem. Ušetříš si nervy a peněženku
A když Favorita, tak upravit stávající motor A nebude problém s legalitou
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 10.2.12, 13:10 |
|
 |
|
rockyyy1
Registrován: 2.1.12, 20:46 Příspěvky: 45 Bydliště: České Budějovice
|
 Re: motor
Díky,nechci golfa..pouze jen ten motor,jen chci aby to auto vypadalo a aby mělo aspon nejakou tu sílu,jezdit stím na sprinty adt  to stejně je to poslední ten motor,jenom sem se ptal,zdali se tam vejde 
_________________ Pepan
|
| 10.2.12, 13:25 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Najdi si holku...
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 10.2.12, 13:26 |
|
 |
|
rockyyy1
Registrován: 2.1.12, 20:46 Příspěvky: 45 Bydliště: České Budějovice
|
 Re: motor
ženský stojí víc peněz  časem taky bude 
_________________ Pepan
|
| 10.2.12, 13:28 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: motor
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 10.2.12, 13:36 |
|
 |
|
rockyyy1
Registrován: 2.1.12, 20:46 Příspěvky: 45 Bydliště: České Budějovice
|
 Re: motor
jasný díky,když se tam vejde tak pak to bude jenom o uchytech už,sčím si poradím  dík 
_________________ Pepan
|
| 10.2.12, 13:41 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: motor
V avataru je Tvůj Favorit? Pak by to chtělo na sprinty menší kola 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 10.2.12, 13:44 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
 Re: motor
Naopak. S dvoulitrem GTI nebudou ani tyhle kola stačit. 
|
| 10.2.12, 13:48 |
|
 |
|
rockyyy1
Registrován: 2.1.12, 20:46 Příspěvky: 45 Bydliště: České Budějovice
|
 Re: motor
nn muj tu není,bych se ted za něj styděl  ten je potlučenej a na jaře na něm budu dělat aby vubec prošel technickou,protože je v technickym stavu co by neuspěl,ale karoserie je ve výborny stavu jediny malinko lemi jinak ok  ,kola mám taky na to takový obyčejný http://auto.bazos.cz/inzerat/13985815/Elektrony.php
_________________ Pepan
|
| 10.2.12, 13:50 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
 Re: motor
Tak 13" jsou malý kvůli brzdám
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 10.2.12, 14:10 |
|
 |
|
rockyyy1
Registrován: 2.1.12, 20:46 Příspěvky: 45 Bydliště: České Budějovice
|
 Re: motor
jestli dotohu pujdu tak stejně tam pujdou jiný  tyhle kola mám jen tak na leto abych jejezdil na zimákach... 
_________________ Pepan
|
| 10.2.12, 14:13 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|