Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 motor 
Autor Zpráva

Registrován: 2.1.12, 20:46
Příspěvky: 45
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek motor
Zdravím lidi,chci se zeptat jestli do fáčka bych dostal motor i převodovku z Golfa III 2.0 GTi .. časem bych se chtěl do něčeho pustit...tak jestli bych tam tenhle motor dostal,či jinej silnější motor :-)

_________________
Pepan


10.2.12, 12:45
Profil
Příspěvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: motor
ještě vydrž měsíc jak se bude jařit chytnou tě jiné aktivity a blbosti přejdou :oops:


10.2.12, 12:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: motor
To záleží na tom, jak si zručný :wink: Ale jestli čekáš přesný návod co a jak, tak to jdi rozběhat

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


10.2.12, 12:54
Profil

Registrován: 2.1.12, 20:46
Příspěvky: 45
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: motor
Jak myslíte,na vtípky nemám zrovna náladu ;-) jenom to chci časem zrenovovat,akorát silnější motor bych dotoho chtěl dát,no co tady se asi od vás nic nedozvím ;)

_________________
Pepan


10.2.12, 12:56
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: motor
Hlavně než tam začneš cpát silnější motor, zesil podvozek. Především brzdy.

Nejlepší bude koupit toho Golfa s daným motorem. Ušetříš si nervy a peněženku

A když Favorita, tak upravit stávající motor A nebude problém s legalitou

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


10.2.12, 13:10
Profil

Registrován: 2.1.12, 20:46
Příspěvky: 45
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: motor
Díky,nechci golfa..pouze jen ten motor,jen chci aby to auto vypadalo a aby mělo aspon nejakou tu sílu,jezdit stím na sprinty adt :wink: to stejně je to poslední ten motor,jenom sem se ptal,zdali se tam vejde :)

_________________
Pepan


10.2.12, 13:25
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Najdi si holku...

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


10.2.12, 13:26
Profil

Registrován: 2.1.12, 20:46
Příspěvky: 45
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: motor
ženský stojí víc peněz :D časem taky bude :wink:

_________________
Pepan


10.2.12, 13:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: motor
1,8T se vejde dobře. Ten 2,0 počítám, že bude ± stejně velký
Felda Fun http://img.skoda-virt.cz/vase_auta_uplo ... -59_39.jpg
Forman http://img.skoda-virt.cz/vase_auta_uplo ... -23_54.jpg

A jsou další....

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


10.2.12, 13:36
Profil

Registrován: 2.1.12, 20:46
Příspěvky: 45
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: motor
jasný díky,když se tam vejde tak pak to bude jenom o uchytech už,sčím si poradím ;) dík :wink:

_________________
Pepan


10.2.12, 13:41
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: motor
V avataru je Tvůj Favorit? Pak by to chtělo na sprinty menší kola :wink:

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


10.2.12, 13:44
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: motor
Naopak. S dvoulitrem GTI nebudou ani tyhle kola stačit. :mrgreen:


10.2.12, 13:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 2.1.12, 20:46
Příspěvky: 45
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: motor
nn muj tu není,bych se ted za něj styděl :-) ten je potlučenej a na jaře na něm budu dělat aby vubec prošel technickou,protože je v technickym stavu co by neuspěl,ale karoserie je ve výborny stavu jediny malinko lemi jinak ok ;),kola mám taky na to takový obyčejný http://auto.bazos.cz/inzerat/13985815/Elektrony.php

_________________
Pepan


10.2.12, 13:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: motor
Tak 13" jsou malý kvůli brzdám

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


10.2.12, 14:10
Profil

Registrován: 2.1.12, 20:46
Příspěvky: 45
Bydliště: České Budějovice
Příspěvek Re: motor
jestli dotohu pujdu tak stejně tam pujdou jiný :-) tyhle kola mám jen tak na leto abych jejezdil na zimákach... :)

_________________
Pepan


10.2.12, 14:13
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.049s | 10 Queries | GZIP : Off ]